Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 листопада, 15:09:41

Перший всеукраїнський фестиваль гумору пройшов у Чернігові

11.02.2012   16:26

Перший Всеукраїнський фестиваль “Гумору FEST” пройшов у Чернігові за участю п’яти команд Клубу веселих і кмітливих (КВК) з Києва та Дубно Рівненської області, повідомляє кореспондент УКРІНФОРМу.

“Це наш черговий захід для молоді та задля підвищення іміджу міста Чернігова”, – зазначила організатор фестивалю, керівник чернігівської рекламної агенції “Рromotion studio” Руслана Яковлєва.

Вона повідомила, що це вже не перший захід агенції, спрямований на духовний розвиток молоді. Торік “Рromotion studio” провела в Чернігові “Караоке на алеї”, фестиваль акторської майстерності “Студ Голлівуд”, Кубок міста зі СТЕМу, конкурс краси “Міс University”. Фестиваль “Гумор FEST” організатори мають намір зробити щорічним.

Глибоку симпатію глядачів завоювали хлопці з міста Дубно, однак перемогу журі присудило київській команді КВК “Збірна друзів”. Їм було вручено кубок і грошовий приз у розмірі 2 тис. грн.

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=1076679

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:44

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.

На Чернігівщині розроблять обласну Стратегію з контролю над тютюном на 2025-2026 роки 12:21

Питання її впровадження ініціював Олександр Чепурний, гендиректор Обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, на черговому засіданні регіональної координаційної ради з питань громадського здоров’я.

На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезих водіїв, рівень алкоголю в крові яких значно перевищував допустиму норму 11:41

Поліцейські Новгород-Сіверського райвідділу поліції виявили трьох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

Ялинки на центральній площі Чернігова цьогоріч не буде 11:19

У Чернігові цього року не встановлюватимуть ялинку на центральній площі, а разом із нею — «казкове містечко», фуд-зону та інші святкові елементи.

Понад 300 тисяч гривень збитків: поліція Чернігівщини повідомила інженеру технічного нагляду про підозру в службовій недбалості 10:48

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу співробітників обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили 63-річного посадовця у неналежному виконанні службових обов'язків.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини