Прокуратурою доведено в суді вину хабарника-працівника ДАІ, за що його засуджено до 5 років позбавлення волі
Прокуратурою Чернігівської області доведено в суді вину працівника ДАІ у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди у вигляді 3 тис. грн. за невчинення в інтересах водія дій з використанням наданої йому влади та службового становища (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).
Вироком Бахмацького районного суду Чернігівської області від 24 березня державтоінспектора засуджено до 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням функцій держави, організаційно-розпорядчими функціями та адміністративно-господарською діяльністю, строком на 3 роки та конфіскацією майна.
Також за вироком суду його позбавлено спеціального звання «капітан міліції».
Обставини скоєння злочину:
Наприкінці листопада минулого року інспектор ВДАІ з обслуговування Талалаївського району, тимчасово працюючи на Бахмаччині, опівночі в м. Бахмач зупинив автомобіль з водієм і пасажиром. Водій помилково дав представнику закону для перевірки не свої документи, а пасажира. Забравши це портмоне з документами, автоінспектор став вимагати за його повернення від водія та пасажира три тисячі гривень, погрожуючи в разі відмови скласти адміністративний протокол за керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння. Через декілька днів у відділенні ДАІ він повернув портмоне власнику за обумовлену неправомірну винагороду, після чого був викритий органами досудового слідства.
Довідково:
З початку цього року набрали чинності зміни до кримінального законодавства, які унеможливлюють призначення покарання умовно або нижче нижчої межі в разі засудження за вчинення корупційних злочинів.
Останні новини Чернігівщини
Передано 3,7 мільйони гривень. Підтримка від Чернігівської обласної прокуратури для 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ 17:29
Чернігівською обласною прокуратурою за результатами досудового розслідування та в ході реалізації повноважень щодо укладення угоди про визнання винуватості з обвинуваченим, забезпечено перерахування останнім на рахунки 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ в добровільному порядку «донатів» на загальну суму 3,7 млн грн.
«Карпатська зміна» триває: начальник ОВА провів один день із дітьми з Чернігівщини в кемпі на Буковині 16:38
Триває президентський проєкт «Карпатська зміна». Уже друга сотня дітей із Чернігівщини відпочиває в кемпі в Чернівецькій області.
Команда з Чернігівщини здобула «бронзу» на чемпіонаті України зі спортивного гірського туризму 16:16
У період з 03 по 07 червня 2026 року на скельному масиві поблизу села Дениші Житомирської області відбулися чемпіонат України зі спортивного туризму - гірський туризм та чемпіонат України серед юніорів, старших і молодших юнаків.
Поліція Чернігівщини викрила головну бухгалтерку лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 340 тисяч гривень 15:44
Слідчі відділення № 1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури викрили головну бухгалтерку однієї з лікарень району у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків медичній установі на понад 340 тисяч гривень.
Для призначення житлової субсидії з початку неопалювального сезону заяву та документи необхідно подати до 1 липня 15:13
У разі подання заяви про призначення та надання субсидії протягом двох місяців з початку неопалювального (опалювального) сезону, житлова субсидія призначається з початку такого сезону, але не раніше дня виникнення права на її отримання (пункт 75 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848).