Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 23 жовтня, 08:48:38

Злочин працівника банку

25.03.2015   11:47

Злочин не повинен залишатися безкарним. Прокуратура міста Чернігова доводитиме в суді вину працівниці банку, яка підписала за клієнтку не потрібний тій кредитний договір.

Прокуратурою міста Чернігова на початку серпня минулого року направлено обвинувальний акт за підозрою працівника банку у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 366 КК України, а саме службового підроблення офіційних документів.

Працівниця одного з банків склала від імені банку договори на оформлення кредиту металопластикових вікон та підписалась за чернігівчанку похилого віку. Мотивом до вчинення такого діяння могла бути премія до заробітної плати.

Клієнтка спочатку дійсно хотіла замовити ці вікна з розстрочкою виплати, але потім відмовилась від такого договору через скрутне матеріальне становище. Попри це, через деякий час їй почали надходити дзвінки від працівників того ж банку з вимогою сплатити грошові кошти за укладений договір.

Про складність доказування вини у злочинах щодо підробки документів говорить хоча б те, що у справі проведено декілька експертиз, однак судом першої інстанції не враховано їх висновки як доказову базу та винесено виправдувальний вирок.

Прокуратура міста, не погоджуючись з такою безкарністю і добиваючись у справі справедливого рішення з урахуванням всіх встановлених фактів, подала апеляційну скаргу до апеляційного суду. Як результат, кримінальне провадження направлено до суду першої інстанції на повторний розгляд. прокурори налаштовані довести вину працівниці банку у вчиненні кримінального правопорушення.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 1033 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 1033 нових випадки COVID-19 19:48

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 22 жовтня в області зафіксовано 1033 нових випадки COVID-19.

Особи з інвалідністю з числа учасників АТО/ООС запрошуються до участі у соціальних проєктах «Професія для життя» та «Повернувся з АТО – повернись до життя» 14:34

З метою професійної орієнтації та набуття необхідних знань, соціалізації й адаптації до суспільства учасників АТО/ООС з інвалідністю, поліпшення фізичного та психологічного стану осіб з інвалідністю шляхом професійного навчання 04 листопада 2021 року заплановано початок реалізації двох всеукраїнських проєктів, спрямованих на підвищення рівня адаптації та соціалізації осіб з інвалідністю.

У Чернігівській області 26 жовтня відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення

У Чернігівській області 26 жовтня відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення 14:32

26 жовтня Департаментом з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської облдержадміністрації буде проводитись комплексна технічна перевірка територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення Чернігівської області з передачею всіх команд та учбових повідомлень цивільного захисту до керівного складу районів та міст обласного значення.

По вулиці Пушкіна завершують заміну ділянки магістрального водопроводу

По вулиці Пушкіна завершують заміну ділянки магістрального водопроводу 14:23

Заміна ділянки магістрального водопроводу діаметром 500 мм по вулиці Пушкіна від перехрестя з вулицею Гетьмана Полуботка до вулиці Коцюбинського виконується за планом і добігає кінця. Роботи виконуються силами КП «Чернігівводоканал».

Бригади екстреної медичної допомоги працюють 24/7 - без свят і без вихідних

Бригади екстреної медичної допомоги працюють 24/7 - без свят і без вихідних 14:14

Через погіршення епідемічної ситуації, а саме збільшення рівня захворюваності на COVID-19 та випадків госпіталізації кількість звернень до швидкої допомоги зростає з кожним днем. Їх кількість доходить до тисячі на добу.