Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 23 жовтня, 08:15:12

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

25.03.2015   11:44Агенцiя

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 24 березня по 08 годину 25 березня 2015 року

МНС

МНС

Пожежі: зареєстровано 35 пожеж, з яких 2 на об'єкті, 14 в житловому секторі,    19  в екологічних природних системах. Загинула 1 людина.
 
1. Пожежа в житловому секторі Ічнянський район, с. ПрипутніО 08 год. 01 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем пошкоджено стіни на площі 20 кв.м та майно. Ймовірна причина - необережність під час куріння  господаря 1985 р.н. Збиток - 5 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 10 000 грн. На місці пожежі виявлено тіло господаря.
 
2. Пожежа на об'єкті м. Городня, вул. Льонозаводська О 10 год. 20 хв. на території ТОВ "Правові ініціативи" сталася пожежа костриці (відходів льону). Вогнем знищено 100 т костриці. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено. Врятовано матеріальних цінностей на суму 200 000 грн.
 
3. Пожежа в житловому секторі Ріпкинський район, с. Неданчичі О 10 год. 25 хв. сталася пожежа неексплуатуємого будинку та 2-х неексплуатуємих будівель. Вогнем знищено чотири будівлі. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збиток встановлюється. Врятовано матеріальних цінностей на суму 40 000 грн.
 
4. Пожежа сухої трави Щорський район, с. Кучинівка Об 11 год. 10 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 7 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.
 
5. Пожежа в житловому секторі Н.-Сіверський район, с. Березова Гать Об 11 год. 55 хв. сталася пожежа неексплуатуємого будинку. Власник встановлюється. Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни. Ймовірна причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збиток встановлюється. Врятовано матеріальних цінностей на суму 60 000 грн. 
 
6. Пожежа в житловому секторі Ічнянський район, с. Городня Об 11 год. 59 хв. сталася пожежа 3-х господарчих будівель. Вогнем знищено будівлі. Ймовірна причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збиток - 10 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 20 000 грн.
 
7. Пожежа сухої трави Чернігівський район, біля с. Топчіївка О 12 год. 13 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 10 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.
 
8. Пожежа сухої трави Чернігівський район, біля с. Кобилянка О 14 год. 55 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 10 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.
 
9. Пожежа в житловому секторі Ріпкинський район, с. Комарівка О 15 год. 20 хв. сталася пожежа в 5-ти господарствах. Вогнем знищено 5 дачних будинків та 16 інших споруд різного призначення. Власники та збитки встановлюються. Ймовірна причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Врятовано матеріальних цінностей на суму 1,5 млн. грн.
 
10. Пожежа сухої трави Н.-Сіверський район, біля с. Ломанка О 16 год. 10 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 25 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.
 
11. Пожежа сухої трави Менський район, біля с. Веселе О 16 год. 30 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 10 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.
 
12. Пожежа сухої трави Чернігівський район, біля с. Халявин О 17 год. 10 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 3 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.
 
13. Пожежа сухої трави Чернігівський район, біля с. Березанка О 21 год. 28 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 20 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.
 
14. Пожежа сухої трави Чернігівський район, біля с. Золотинка О 00 год.30 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 25 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 1033 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 1033 нових випадки COVID-19 19:48

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 22 жовтня в області зафіксовано 1033 нових випадки COVID-19.

Особи з інвалідністю з числа учасників АТО/ООС запрошуються до участі у соціальних проєктах «Професія для життя» та «Повернувся з АТО – повернись до життя» 14:34

З метою професійної орієнтації та набуття необхідних знань, соціалізації й адаптації до суспільства учасників АТО/ООС з інвалідністю, поліпшення фізичного та психологічного стану осіб з інвалідністю шляхом професійного навчання 04 листопада 2021 року заплановано початок реалізації двох всеукраїнських проєктів, спрямованих на підвищення рівня адаптації та соціалізації осіб з інвалідністю.

У Чернігівській області 26 жовтня відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення

У Чернігівській області 26 жовтня відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення 14:32

26 жовтня Департаментом з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської облдержадміністрації буде проводитись комплексна технічна перевірка територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення Чернігівської області з передачею всіх команд та учбових повідомлень цивільного захисту до керівного складу районів та міст обласного значення.

По вулиці Пушкіна завершують заміну ділянки магістрального водопроводу

По вулиці Пушкіна завершують заміну ділянки магістрального водопроводу 14:23

Заміна ділянки магістрального водопроводу діаметром 500 мм по вулиці Пушкіна від перехрестя з вулицею Гетьмана Полуботка до вулиці Коцюбинського виконується за планом і добігає кінця. Роботи виконуються силами КП «Чернігівводоканал».

Бригади екстреної медичної допомоги працюють 24/7 - без свят і без вихідних

Бригади екстреної медичної допомоги працюють 24/7 - без свят і без вихідних 14:14

Через погіршення епідемічної ситуації, а саме збільшення рівня захворюваності на COVID-19 та випадків госпіталізації кількість звернень до швидкої допомоги зростає з кожним днем. Їх кількість доходить до тисячі на добу.