Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 22 січня, 10:24:50

4 квітня – День довкілля у Чернігові

23.03.2015   18:17Агенцiя

Протягом квітня в Чернігові триватиме місячник із благоустрою, а на суботу, 4 квітня, заплановано проведення Дня довкілля. Відповідне розпорядження підписав міський голова Олександр Соколов.

«З метою приведення у належний стан міських територій, парків, скверів, територій підприємств, установ, організацій, незалежно від форм власності і підпорядкування, провести місячник із благоустрою міських територій, парків, скверів та поліпшення санітарного стану довкілля з 1 до 30 квітня 2015 року та День довкілля з прибирання міських територій – 4 квітня 2015 року», - йдеться в розпорядженні.

Районним у місті радам, управлінням та відділам міської ради, комунальним та іншим підприємствам, установам та організаціям міста, незалежно від форм власності і підпорядкування, доручено організувати прибирання та озеленення загальноміських, власних та прилеглих територій, зелених зон міста, ремонт малих архітектурних форм. Насамперед, прибиратимуться місця загального користування – парки, сквери, а також прибережні зони річок Десна і Стрижень.

У День довкілля полігон із знешкодження твердих побутових відходів безкоштовно прийматиме сміття від бюджетних організацій і установ міста.

В ході проведення місячника з благоустрою буде забезпечено прибирання міських кладовищ та ремонт братських могил і пам’ятників із наведенням належного санітарного стану на їхніх прилеглих територіях.

Координацію робіт із благоустрою міських територій здійснюватиме управління житлово-комунального господарства міської ради.

Останні новини Чернігівщини

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop»  допоміг грант від служби зайнятості

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23

Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19

Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16

Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06

У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.

У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04

У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини