Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 20 березня, 05:16:59

Побитий волонтер про другий напад на ЄВЦ. ВІДЕО

23.03.2015   07:48Агенцiя

Жертвою другого кривавого нападу на Єдиний волонтерський центр став Олег Бойко.

22.03.2015 року о 12:05 та 14:30 було здійснено два розбійних напади на "Департамент цивільного захисту" в якому розміщуєься склад, приміщення плетіння маскувальних сіток та інші приміщення "Єдиного Волонтерського Центру". Під час жорстоких нападів були перелакані жінки зрілого віку які плели "кікімору" для снайпера, а також жорстоко побитий один з активістів центру, який завіз гроші для оплати квитків бійцю Української Армії.
Особи нападників встановлено - це звичайні гопники з рівнем мислення "у кого віджати мобілу".

Останні новини Чернігівщини

Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17

Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.

 Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16

Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.

Псевдобанкіри заволоділи коштами жінки у сумі понад 55 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 12:13

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:01

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 10:57

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини