Прокуратурою доведено в суді вину молодика, який до смерті забив батька
Прилуцькою міжрайонною прокуратурою доведено в суді вину жителя одного з сіл району 1995 року народження, який у грудні минулого року на ґрунті побутового конфлікту, що виник під час спільного розпиття спиртних напоїв із власним батьком, побив його так, що той помер.
За твердженням сина, він не хотів завдавати батькові тяжких тілесних ушкоджень і, тим більше, смерті.
Але, за висновком експертизи, він наніс батьку не менше 5 ударів кулаком по голові і тулубу, спричинивши цілий ряд тілесних ушкоджень великого і середнього ступеня тяжкості за ознакою небезпеки для життя.
Врахувавши фактично установлені обставини справи, суд прийшов до висновку, що умисел обвинуваченого дійсно був спрямований на заподіяння невизначеної шкоди здоров’ю, але він при цьому усвідомлював, що може заподіяти тяжку шкоду здоров’ю потерпілого, і припускав її настання. Відповідальність настає за тілесне ушкодження, яке було фактично заподіяно.
Одночасно підсудний обвинувачувався і в скоєнні за кілька днів до цього випадку двох інших злочинів: крадіжки мобільного телефона в літньої односельчанки та погорозі вбивством своїй дружині, що супроводжувалось демонстрацією холодної зброї і сприймалося нею як реальна загроза життю.
За сукупністю вчинених злочинів вироком Прилуцького міськрайонного суду обвинуваченому призначене покарання у вигляді 8 років позбавлення волі.
Останні новини Чернігівщини
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв
На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16
Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.
Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14
У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.
«Армія відновлення» 16:12
Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.
Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03
У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.