Фахівці обласної служби зайнятості цього тижня провели низку виїзних заходів
З метою оперативного надання допомоги внутрішньо переміщеним особам фахівці Чернігівської обласної служби зайнятості цього тижня провели низку виїзних заходів.
Так, працівники Прилуцького МЦЗ побували у смт. Линовиця, Семенівського РЦЗ разом з керівником громадської організації «Самооборона» - у селі Тимоновичі.
Ніжинський МРЦЗ спільно з соціальними службами для сім’ї, дітей та молоді м. Ніжина та Ніжинського району та Бобровицький РЦЗ разом з ТОВ «Земля і Воля» і Бобровицькою міською радою завітали до гуртожитків НДУ ім. Гоголя і коледжу ім.
Майнової відповідно, де проживають родини переселенців. Фахівці Куликівський РЦЗ спільно з представниками райуправління соціального захисту населення провели виїзну акцію в професійному аграрному ліцеї.
Під час заходів акцент було зроблено на наданні інформації щодо реєстрації в центрі зайнятості, можливостей працевлаштування, відкриття власної справи, проходження професійного навчання та отримання ваучерів для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці, участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру.
Представники влади та райуправлінь соціального захисту населення ознайомили з роботою, яка проводиться щодо обліку внутрішньо переміщених осіб, механізмом надання їм адресної допомоги для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг. Представники громадських організацій, котрі опікуються проблемами переселенців, розповіли про свої можливості щодо надання допомоги цій категорії населення.
Під час заходів усі учасники мали змогу отримати відповіді на питання, які їх найбільше хвилюють.
Останні новини Чернігівщини
Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04
У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.
Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07
У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.
14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00
День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.