Копав траншею – позбавив світла і замахнувся на Інтернет
Житель Олександрівки в Чернігові, по вул. Балицького, 8 найняв робітників копати трактором траншею для водогону і позбавив світла своїх сусідів.
Це встановила комісія на місці події.
Трактор пошкодив електрокабель і дивом не зачепив кабель зв'язку.
А все тому, що самовільно проводячи земляні роботи, чернігівець не знав розташування міських комунікацій, які підводяться до будинків вулиці.
Йому треба було звернутися до комунального підприємства «Дільниця з контролю за благоустроєм міста». Там по вівторках із 10:00 до 11:00 збираються фахівці всіх служб міста, причетні до узгодження, і отримати ордер на земляні роботи – розкопку або ж на будівництво чи реконструкцію.
Тепер же у жителя Олександрівки один шлях – в адмінкомісію Деснянського району. За її рішенням про самовільний розкоп у нього з’явиться перспектива сплатити мінімум 340 грн. до бюджету міста.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15
Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.
Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10
10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:15
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.
Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49
Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.