Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 23 вересня, 09:34:13

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

17.03.2015   10:02Агенцiя

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 16 березня по 08 годину 17 березня 2015 року

МНС

МНС

Пожежі: зареєстровано 29 пожеж з яких 9 в житловому секторі, 16 пожеж в екологічних природних системах та 4 інші.

Описи деяких пожеж:

1. Пожежа сухої трави біля смт Сосниця О 09 год. 21 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 10 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

2. Пожежа сухої трави Корюківський район, біля с. Лубенець О 10 год. 29 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 2 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50 000 грн.

3. Пожежа сухої трави Козелецький район, біля с. Пушкарі Об 11 год. 39 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 4 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

4. Пожежа в житловому секторі Прилуцький район, с. Яблунівка О 12 год. 30 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю та перекриття на площі 25 кв. м. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збиток -10 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 40 000 грн.

5. Пожежа сухої трави Чернігівський район, біля с. Деснянка О 13 год. 39 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 7 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

6. Пожежа в житловому секторі Городнянський район, с. Ваганичі О 14 год. 25 хв. сталася пожежа трьох безгосподарчих будівель. Вогнем знищено 3 будівлі. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збиток встановлюється. Врятовано матеріальних цінностей на суму 10 000 грн.

7. Пожежа сухої трави Сосницький район, біля с. Якличі О 14 год. 45 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 5 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

8. Пожежа м. Чернігів, СТ "Хризантема" О 15 год. 34 хв. сталася пожежа господарчої будівлі на садибній ділянці № 119. Вогнем знищено господарчу будівлю та майно. Збиток встановлюється. Підрозділи ДСНС на гасіння пожежі не залучались.

9. Пожежа сухої трави Корюківський район, біля с. Сядрино О 15 год. 49 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 20 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

10. Пожежа в житловому секторі Щорський район, с. Займище О 16 год. 55 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю, пошкоджено стіни та майно. Причина - пустощі дітей з вогнем онука господарки 2010 р.н.). Збиток встановлюється. Врятовано матеріальних цінностей на суму 60 000 грн.

11. Пожежа сухої трави Куликівський район, с. Вершинова Муравійка О 17 год. 49 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 5 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

12. Пожежа сухої трави м. Чернігів, вул. Ящука О 17 год. 55 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 3 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

13. Пожежа сухої трави Бахмацький район, с. Бахмач, 1 О 18 год. 15 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 5 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

14. Пожежа сухої трави Чернігівський район, біля с. Пакуль О 21 год. 24 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 6 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

15. Пожежа м. Чернігів СТ "Жайворонок" О 22 год. 34 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено господарчу будівлю. Власник, причина та збиток встановлюються.Інші повідомлення:


16.03.2015 року о 19 год. 30 хв. внаслідок пошкодження повітряної ЛЕП 0,4 кВт. в м. Чернігові по вул. Глібова без електропостачання залишилось 100 абонентів по вул: Глібова, Гайдара, Невського. Відновлювальні роботи плануються на 17.03.2015 року.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині відкрили два "Класи безпеки" 16:41

22 вересня у Прилуцькому та Ніжинському районах відкрили “Класи безпеки”.

Набір учасниць на програму відновлення та створення малого бізнесу в Чернігівській області

Набір учасниць на програму відновлення та створення малого бізнесу в Чернігівській області 16:38

Для мешканок Чернігівської області, які повернулися, та жінок–внутрішньо переміщених осіб ГО «Жіночий консорціум України» оголошує старт програми з відновлення та створення малого бізнесу. До програми можуть долучитися мешканки приймаючих громад Комарівської, Крутівської, Вертіївської та Остерської ОТГ та м. Чернігів та жінки-ВПО, котрі проживають у цих громадах.

Перший сертифікат в області на придбання житла за програмою «єВідновлення» уже сформовано, другий – на підході 16:25

Першими впоралися з цим Михайло-Коцюбинська та Кіптівська громади відповідно. Загальна ж кількість заяв за зруйноване житло – 216, з них – 56 у роботі. Про це розповів сьогодні під час брифінгу в медіацентрі ОВА в. о. начальника Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.

 Кампанія з довакцинації дітей проти кору: чому важливо зробити щеплення

Кампанія з довакцинації дітей проти кору: чому важливо зробити щеплення 16:02

Спалахи кору в Україні циклічні й відбуваються в середньому кожні 4-5 років. Вони стаються через те, що діти пропускають планові щеплення і в суспільстві накопичується кількість людей без імунітету.

 Ошукали військовослужбовців ЗСУ та волонтерів – повідомлено про підозру трьом учасникам злочинної групи

Ошукали військовослужбовців ЗСУ та волонтерів – повідомлено про підозру трьом учасникам злочинної групи 15:56

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру трьом учасникам організованої злочинної групи у шахрайстві шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки (ч. 3, 4 ст. 190 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини