Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 17:14:33

Прокуратурою області вживаються заходи для приведення об'єктів цивільного захисту у належний стан

14.03.2015   11:12Агенцiя

Ведення АТО на сході держави, загроза військової агресії та негайна потреба у вирішенні питань захисту населення стали поштовхом для прийняття Кабінетом Міністрів України Розпорядження № 47-р від 26.01.2015, яким на всій території України введено режим підвищеної готовності.

Разом з цим, об’єкти цивільного захисту, які могли б слугувати належними укриттями для мирного населення, на території області тривалий час утримувалися в неналежному стані, піддавалися руйнуванню та незаконному відчуженню.

Прокуратурою виявлено непоодинокі факти бездіяльності органів місцевої влади, які самоусунулися від виконання покладених на них обов’язків щодо поповнення фонду захисних споруд та контролю за їх утриманням. Для зобов’язання виправити таке становище прокурорами заявлено 6 позовів, які наразі перебувають у провадженні судів.

Установлено і факти використання об’єктів цивільного захисту, які знаходяться в підвалах житлових будинків та інших споруд, не за цільовим призначенням. З метою усунення виявлених порушень заявлено 5 позовів з вимогами до органів місцевого самоврядування, за якими останні повинні будуть привести об’єкти цивільного захисту в належний стан.

У зв'язку з самоусуненням від здійснення контролю за станом об'єктів цивільного захисту органів місцевої влади допускалися випадки безпідставного відчуження цих об’єктів у приватну власність акціонерних товариств. У подальшому ці власники ухиляються від виконання обов’язків по належному утриманню бомбосховищ. У таких випадках прокуратура через суд змушує акціонерні товариства до укладення з регіональним фондом держмайна договорів збереження споруд цивільного захисту.

Всього органами прокуратури Чернігівської області до суду заявлено 15 позовів для негайного виправлення становища з утриманням об’єктів цивільного захисту. Як наслідок, реальне приведення таких об’єктів у належний стан на Чернігівщині активізовано.

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: як приготувати курку в рукаві для запікання 11:51

Винахідник рукавів для запікання — справжній геній. Адже це кухонне пристосування максимально спростило процес приготування страв і позбавило господинь від подальшої необхідності вимивати духову шафу.

21 червня – День літнього сонцестояння, або справжній День Купала

21 червня – День літнього сонцестояння, або справжній День Купала 11:49

Літнє сонцестояння – це астрономічний початок літа, у цей день у Північній півкулі встановлюється найдовший день та найкоротша ніч. Подібне явище спостерігається у цей же час у грудні, коли тривають найдовша ніч і найкоротший день у році.

Гороскоп на наступний тиждень з 21 по 27 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 21 по 27 червня 11:44

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 21 по 27 червня 2021 року.

21 червня - Міжнародний День Йоги

21 червня - Міжнародний День Йоги 07:41

Йога є однією з найдавніших як фізичних, так і духовних, вольових практик, яка виникла в Індії. Слово «йога» в санскриті означає приєднуватися чи об’єднуватися, символізує об’єднання тіла і свідомості.

АНОНСИ ПОДІЙ