Обстановка на кордоні
Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.
На українсько-російській ділянці державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску здійснюється посилений прикордонний контроль.
Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку осіб, що перетинають державний кордон.
Через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 7,7 тис. осіб та 1,7 тис. транспортних засобів, таким чином за добу зафіксовано збільшення пасажирського та транспортного потоків на 11% та 15% відповідно.
Через державний кордон не пропущено 36 осіб, з яких 30 - потенційні незаконні мігранти. Серед не пропущених 3 громадян Росії, один з яких не зміг підтвердити мету свого перебування в Україні, а інші не мали документів на право перетину держкордону.
До адміністративної відповідальності за порушення правил перебування іноземців та осіб без громадянства в Україні притягнуто одну особу, на яку накладено штраф 850 гривень.
Останні новини Чернігівщини
Ринок праці мовою цифр – інформує служба зайнятості 12:50
Протягом січня-червня 2026 року на Чернігівщині 11,8 тис. людей отримували послуги служби зайнятості.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 12:14
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 9 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Реконструкція магістральних теплових мереж у Чернігові під управлінням НЕФКО виходить на завершальний етап 11:14
Проєкт реконструкції магістральних теплових мереж у Чернігові наближається до завершення. На всіх трьох ділянках уже прокладено нові попередньо ізольовані трубопроводи. Наразі триває фінальний етап робіт — відновлення дорожнього покриття, благоустрій та озеленення територій.
Медики відомчої медустанови Чернігівщини завжди поруч з нашими захисниками і захисницями на шляху до відновлення 10:34
27 липня – День медичних працівників. Медики ДУ «ТМО МВС України по Чернігівській області» щодня рятують життя, лікують поранених захисників і захисниць, проводять складні операції, допомагають відновитися після важких травм і повернутися до повноцінного життя.
157 школярів отримають матеріальну допомогу за успіхи у навчанні 10:12
157 учням та ученицям закладів загальної середньої освіти Чернігівської міської територіальної громади буде надано матеріальну допомогу за успіхи у навчанні. Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 23 липня.