Під час пожеж загинуло 2 людини
Рятувальники вкотре звертаються до мешканців та гостей області з проханням ретельно перевірити стан приладів опалення та привести їх у належний протипожежний стан, а також не допускати паління в ліжку.
8 березня о 04:00 у с. Ільмівка Городнянського району через власну необережність під час паління загинув 36-річний власник помешкання.
Підрозділи ДСНС на гасіння пожежі не залучалися.
9 березня о 03:34 до Служби порятунку "101" у Бахмацькому районі надійшло повідомлення про пожежу літньої кухні в м. Батурин. На місце пригоди прибуло відділення 15 державного пожежно-рятувального посту.
Оперативними діями вогнеборці о 03:42 пожежу локалізували, а о 04:35 остаточно ліквідували. Під час гасіння в будівлі виявлено тіло 64-річної власниці.
Як з'ясувалося в ході розслідування, жінка проживала самотньо, а кілька років тому у неї згорів будинок, тож останнім часом вона мешкала у літній кухні.
Відсутність безпечної протипожежної розділки між димарем та дерев'яними конструкціями перекриття призвела до виникнення пожежі в той час, коли господарка відпочивала. Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни.
Останні новини Чернігівщини
Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36
Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.
З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24
Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.
Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24
У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.
"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21
Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв