Прокуратура виступила на захист інтересів держави і громадян у справі про повернення нерухомого майна підприємству-банкруту
Всі позови прокуратури Чернігівської області про визнання за збанкрутілим підприємством «Домобудівник» права власності на 11 квартир у житловому будинку, що знаходиться у Броварському районі Київської області, та витребування цих квартир з чужого незаконного володіння, Господарським судом Київської області розглянуто та задоволено.
Пред’явленню зазначених позовів передувало притягнення до кримінальної відповідальності одного з керівників збанкрутілого підприємства-забудовника, який сприяв незаконному відчуженню квартир, що підтверджено вироком суду.
Як вже повідомлялося раніше, у провадженні господарського суду з листопада 2013 року перебуває справа про банкрутство одного з найпотужніших забудовників в області — ПАТ «Будівельна компанія «Домобудівник», з майновими вимогами до якої звернулися державні органи та понад 80 громадян. Наразі у справі введено процедуру санації, яка, відповідно до вимог Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», спрямована на оздоровлення фінансово-господарського становища товариства, а також задоволення в повному обсязі або частково вимог кредиторів.
Саме з метою відновлення порушених прав вкладників прокуратурою області в межах компетенції вжито вичерпних заходів реагування представницького характеру в частині визнання права власності за «Домобудівником».
У разі відкриття ліквідаційної процедури ці квартири мають увійти до ліквідаційної маси підприємства з метою погашення його кредиторської заборгованості.
Останні новини Чернігівщини
Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38
21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.
ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16
21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.
Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32
У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.
У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45
Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17
Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.