Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 17 жовтня, 06:10:20

Чернігів патрулюють посилені наряди міліції і самооборони

07.03.2015   09:36Агенцiя

Правоохоронці Чернігівщини в координації з самообороною посилили заходи безпеки в області. На маршрути вийшли міліцейські патрулі з собаками, натренованими на виявлення вибухівки. Виконуючий обов'язки начальника УМВС України в Чернігівській області підполковник міліції Вадим Філашкін розпорядився вжити на місцях додаткових заходів для забезпечення безпеки громадян.

Для цього в області збільшена кількість патрульних нарядів міліції у громадських місцях, поблизу торгових центрів і на вокзалах. На в'їзді до обласного центру працівники ДАІ спільно з самообороною проводять ретельні перевірки транспорту та громадян з метою унеможливлення перевезення зброї, вибухівки чи інших небезпечних предметів.

Маршрути патрулювання міліції також змінені з урахуванням поточної обстановки, наближені до об'єктів життєзабезпечення. Збільшено кількість службових собак, які використовуються правоохоронцями під час патрулювання. Деякі з чотирилапих помічників міліції натреновані на виявлення вибухівки, і всі без винятку - на слідову роботу та затримання правопорушників.

Очільник Управління МВС в Чернігівській області підполковник міліції Вадим Філашкін високо оцінив ефективність оперативно-профілактичних заходів, які проводяться спільними силами міліції і патріотичних сил. Саме тому, як сказав Вадим Філашкін, до спільного з правоохоронцями несення служби інтенсивно залучаються добровільні помічники міліції. Активну суспільну позицію в цій справі демонструють представники громадської ініціативи «Самооборона Майдану». Вони щовечора приєднуються до сил правопорядку на вулицях Чернігіва.

Як розповів один з активістів Сергій Надточій, для нього та побратимів служба розпочинається о 21-й годині і триває до ранку. «Самооборонці» патрулюють місто окремо від міліції, але постійно координують дії з правоохоронцями телефонним та радіозв'язком. Активісти несуть добровільну службу на власному автотранспорті. В разі надходження виклику від оперативного чергового міського відділу УМВС, негайно змінюють свій маршрут патрулювання та прибувають на вказане місце для надання допомоги міліції.

Очільник Управління МВС України в Чернігівській області підполковник міліції Вадим Філашкін закликав громадян підвищити пильність та негайно інформувати органи внутрішніх справ у разі виявлення підозрілих осіб та предметів у громадських місцях та на об'єктах  транспортної інфраструктури. В області розроблений алгоритм дій міліції на випадок надзвичайних подій чи загострення ситуації.
 

Останні новини Чернігівщини

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 17:23

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».

В Чернігові внаслідок російської атаки пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки 16:52

Сьогодні росіяни атакували ударними безпілотниками Чернігів.

Судитимуть працівницю суду, яка висміювала на кладовищі загиблих воїнів та чекала знищення міста 16:19

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовнопрацівниці судуміста Чернігова за фактами пособництва державі-агресору, поширення матеріалів, у яких міститься виправдовування збройної агресії рф проти України (ч. 1 ст. 111-2, ч. 2, 3 ст. 436-2 КК України).

Уряд збільшив термін отримання компенсації роботодавцями з прифронтових регіонів за працевлаштування ВПО 15:48

Тепер роботодавці з прифронтових та найбільш постраждалих від повномасштабної війни регіонів можуть отримувати компенсацію за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб не 3, а 6 місяців.

Роз’яснення для чернігівців: чи існує у місті заборона індивідуального опалення та як від’єднатися від централізованого теплопостачання 15:27

Останнім часом у соціальних мережах з’являється багато недостовірних та маніпулятивних матеріалів, мовляв, у Чернігові діє заборона на індивідуальне опалення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини