Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 23 травня, 02:31:14

Прокуратура відстояла законне та справедливе покарання для вбивці двох людей — у виді довічного позбавлення волі

06.03.2015   09:29

Прокуратура довела в суді вину особи у вбивстві в жовтні минулого року двох людей у с. Вертіївка Ніжинського району.

Наведеними в суді доказами (висновками експертиз, показами свідків, іншими матеріалами справи) підтверджено, що саме цей чоловік, який раніше вже відбув покарання за умисне вбивство, у ході сварки в домі свого односельця умисно став спричиняти господарю та його гостю удари руками і ногами в область голови.

Множинні удари ногою по голові кожному з них він продовжував наносити навіть тоді, коли його жертви вже лежали на підлозі і не подавали ознак життя.

Від отриманих тілесних ушкоджень обидва чоловіки померли на місці події.

Дії обвинуваченого слідством і судом кваліфіковані за п. 1, 13 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне протиправне заподіяння смерті двом особам, вчинене особою, яка раніше вчиняла умисне вбивство).

Погодившись з думкою державного обвинувача, колегія суддів Ніжинського міськрайонного суду сьогодні, 5 березня, визнала підсудного винним та призначила йому покарання у виді довічного позбавлення волі.

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини