Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 13 червня, 06:02:27

Ніжин без ліків?

06.03.2015   09:22

КЛПЗ «Ніжинська центральна міськалікарняім. М.Галицького» 17 лютого 2015 визнала торги по закупівлі ліків такими що не відбулись.

Лікарня планувала закупити ліки по 4 лотам: лот №1 – ліки з вмістом пеніциліну та інших антибіотиків (5 найменувань); лот №2 – ліки, з вмістом кортикостероїдних гормонів, їх похідних і структурних аналогів, дозовані чи розфасовані для роздрібної торгівлі (5 найменувань); лот №3 – ліки, з вмістом вітамінів, провітамінів, похідних і сумішей цих речовин, терапевтичної чи профілактичної призначеності, дозовані чи розфасовані для роздрібної торгівлі (10 найменувань); інші лікиіз змішаними чи незмішаними препаратами, розфасовані для роздрібної торгівлі (97 найменувань); лот №4 – ліки, з вмістом алкалоїдів або їхніх похідних, але не гормонів чи антибіотиків (наркотики) (11 найменувань).

До комітету було подано конкурсні пропозиції від 2-х підприємств: КП «Ліки України» та КП «Буковина - Фарм». Обидва учасники подали заявки лише по 4-му лоту закупівель, запропонувавши ціну 528002,78 грн. (КП «Ліки України») та 654506,45 грн.(КП «Буковина - Фарм»). 

Однак конкурсним комітетом було прийнято рішення про визнання торгів такими що не відбулись, оскільки ціна найбільш вигідної пропозиції конкурсних торгів перевищує суму, передбачену замовником на фінансування закупки ліків. Адже Ніжинська міська лікарня на закупівлю ліків по всім лотам планувала витратити 547200 грн.

По лотам 1-3 також торги були визнані такими що не відбулись, оскільки на участь у торгах було подано менше двох конкурсних пропозицій.

У зв’язку з різким знеціненням гривні підприємці значно підвищили ціни, і скоріше за все, не схотіли подавати цінові пропозиції по першим трьох лотам через певні причині.
По-перше, це мала кількість одиниць товару, наприклад лікарня потребувала лише 5 штук пантенолу, 10 упаковок сиропу парацетамолу, очні краплі Алкаїн 0,5- 1 флакон.
По-друге, - невелика ціна препаратів (аскорбінова кислота, йод, барбовал, перекис водню). Мабуть, на думку підприємців, час і зусилля на оформлення документів не варті тієї виручки, яку вони могли б отримати. Значно вигідніше продати морфінгідрохлорід 1%-1,0 (7118 ампул), або сибазон 0,5%-2,0 (3060 ампул), середня ціна якого в аптеках близько 104 грн. за ампулу.

Чи знайде ніжинська лікарня вихід з ситуації, що склалась?

Останні новини Чернігівщини

Оркестр “Філармонія”, Андрій Савчук, Владислав Назаренко: ХХ “Сіверські музичні вечори” продовжуються

Оркестр “Філармонія”, Андрій Савчук, Владислав Назаренко: ХХ “Сіверські музичні вечори” продовжуються 19:51

11 червня 2021 року ХХ Міжнародний фестиваль класичної музики “Сіверські музичні вечори”, присвячений 250-річчю Людвіга ван Бетховена, повернувся на сцену Чернігівського обласного філармонійного центру — втретє. Двічі його переривали наступи пандемії.

Піротехніки ДСНС Чернігівщини знищили 65 вибухонебезпечних предметів

Піротехніки ДСНС Чернігівщини знищили 65 вибухонебезпечних предметів 19:44

Аби запобігти виникненню надзвичайних ситуацій, пов’язаних з вибухами боєприпасів часів минулих війн, загибелі й травмування людей від них

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 54 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 54 нових випадків COVID-19 19:37

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 12 червня в області зафіксовано 54 нові випадки COVID-19.

Форум медійників Чернігівщини: хто переміг у конкурсі "Медіа Че"? 11:20

11 червня, в обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбувся традиційний обласний форум медійників Чернігівщини, приурочений до нещодавнього Дня журналіста.

Умови в'їзду до інших країн для українців 11:12

Триває сезон відпусток, тож нагадуємо, що через COVID-19 при відвідуванні популярних туристичних напрямків діє низка обмежень і вимог.