Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 28 травня, 21:37:01

Населення стало частіше звертатися за порадами до Консультаційного центру рятувальників

05.03.2015   07:39Агенцiя

У Чернігові в обласному Управлінні ДСНС України вже більше півтора роки функціонує Консультаційний центр, що створений з метою інформування населення у напрямку цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки та стосовно діяльності Служби порятунку "101". Даний центр оснащений комп’ютерною, теле- та відеотехнікою, відповідними тематичними посібниками, стендами та наочними матеріалами.

У зв’язку з тим, що останнім часом мешканці як Чернігівської, так і інших областей України по телефону або особисто стали набагато частіше і в будь-який час доби звертатися до рятувальників за консультаціями переважно з питань цивільного захисту, порядку дій у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій, у тому числі пов’язаних з терористичним актами чи військовими конфліктами, з 10-го лютого Консультаційний центр переведений на цілодобовий режим роботи. Тут чергують досвідчені фахівці, які надають відповіді населенню на поставлені запитання та володіють інформацією про адреси розташування захисних споруд і наявні місця для розселення вимушених переселенців на території області.

За останні два місця до Консультаційного центру звернулося й отримали відповіді більше ста громадян. Під час особистого відвідування кожен бажаючий міг отримати пам’ятки, переглянути відеоролики, навчальні фільми, стенди, плакати та ознайомитися з літературою по всім напрямкам цивільного захисту населення, техногенної і пожежної безпеки. Також інформацію можна отримати зателефонувавши за номером (0462) 96-86-15 (тел./факс) або по надіславши повідомлення по електронній пошті на адресу: konscentr@i.ua.

Крім того, з 2 лютого в людних місцях Чернігова функціонує мобільний консультаційний пункт, що обладнаний необхідними стендами та плакатами за тематикою безпеки у надзвичайних ситуаціях. Тут надають консультації як рятувальники, так і представники обласної організації Товариства Червоного Хреста України.


Адреса Консультаційного центру: 14037, м. Чернігів, пр-т Миру, 190-а
WEB-сайт: http://cn.mns.gov.ua

Останні новини Чернігівщини

Як пережили російську облогу чернігівські музеї? 10:35

Про те, як живуть музеї Чернігівщини рік після повномасштабного вторгнення — читайте у колонці Олі Носко для Суспільне Культура

Ревізори Чернігівщини у Військовій частині А2995 виявили факти недбалого ставлення до  військової служби

Ревізори Чернігівщини у Військовій частині А2995 виявили факти недбалого ставлення до військової служби 10:32

Під час проведення ревізії у Військовій частини А2995 за період з 01.01.2022 по 31.12.2022, встановлено низку порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів та інших порушень фінансової дисципліни на загальну суму понад 9 млн грн, а також неефективних управлінських рішень на суму майже 3 млн грн.

26 травня: Цей день в Україні і в світі

26 травня: Цей день в Україні і в світі 10:25

ДЕНЬ 457 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 457 RUSSIAN AGRESSION

На Новгород-Сіверщині браконьєри завдали збитків рибному господарству на понад 300 тис.грн 15:03

24 травня 2023 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду разом з представниками Сектору водної поліції ГУНП області на водоймах Новгород-Сіверського району викрито два грубих порушення Правил рибальства.

Увага! Зміни: вулицю Любецьку перекриють до перетину з вулицею Широкою 14:45

Термін перекриття з 08:00 год 5 червня по 20:00 год. 1 жовтня 2023 року. Відповідне рішення погоджене на виконкомі Чернігівської міської ради сьогодні, 25 травня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини