Чернігівські інженери розповіли, як рили окопи навколо Дебальцевого. ВІДЕО
На Чернігівщині військові Держспецтрансслужби склали іспити на вміння працювати на інженерній техніці.
авдяки цим хлопцям українська армія змогла так довго тримати Дебальцеве, - повідомляє 24.ua
Вони завжди на передовій, але їхня зброя це – екскаватори, грейдери, крани та інша мирна техніка. Раніше їх називали “стройбатом”, сьогодні – це передовий загін української оборони.
З вересня до січня військові Держспецтрансслужби працювали в секторі "С", облаштовували лінію оборони Дебальцівського плацдарму. Кажуть, працювали на совість, бо знали, що від результату їхньої роботи залежить життя людей.
Завдяки підготовленим фортифікаційним та загороджувальним спорудам українські бійці змогли так довго утримувати там позиції.
На забезпечення хлопці не скаржаться, щодо умов, у яких доводиться жити, також нарікань немає. Тож щойно полагодять техніку, готові знову вирушити на фронт.
До слова, українська промисловість стає на воєнні рейки. Заводи, які занепадали не маючи замовлень від оборонної сфери, відновлюють виробництво.
Останні новини Чернігівщини
Три школи Чернігівщини отримають майже 60 мільйонів гривень держсубвенції на модернізацію харчоблоків 11:38
У трьох закладах загальної середньої освіти області модернізують кухні за кошти держсубвенції. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів від 25 червня 2025 року № 602-р на ці потреби спрямують близько 60 мільйонів гривень.
На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 11:16
Слідчі поліції Чернігівщини встановили факти злагодженої протиправної діяльності зловмисників у складі організованої злочинної групи.
Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55
26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.
«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32
Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.
У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.