Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 листопада, 04:37:14

Обережно! У Чернігові активізувалися шахраї

27.02.2015   07:29

Податківці міста застерігають, що останнім часом у м. Чернігові знову активізувалися шахраї, які телефонують від імені начальника Державної податкової інспекції у м.Чернігові на мобільні телефони суб’єктів господарювання - юридичних осіб та підприємців і вимагають у них гроші нібито за «залагодження» проблем зі сплатою податків чи штрафів.

Зокрема, телефонують з номера 0935097276.

Такі випадки не лише наносять збитки підприємствам та підприємцям, але й шкодять іміджу податкової служби.

ДПІ у м. Чернігові  звертається до суб’єктів господарювання міста  з проханням бути пильними і не дозволяти аферистам себе ошукати.

У разі надходження дзвінків  необхідно повідомляти за номерами телефонів: відділ власної безпеки Головного управління  Державної фіскальної служби  у Чернігівській  області (0462) 66-85-22; телефонну лінію ДФС України «Пульс» (044) 284-00-07; приймальню ДПІ у м. Чернігові (0462) 65-28-00; чергового інспекції  (0462) 65-28-06.

Звертаємо увагу, що зазначені протиправні дії тягнуть за собою  кримінальну відповідальність.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50

31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48

Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43

Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39

Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини