Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 21 червня, 22:32:17

Вогнеборці в ході ліквідації пожеж виявили тіла 2 громадян

27.02.2015   06:47Агенцiя

Протягом минулої доби на Чернігівщині під час пожеж загинуло 2 людини.

26 лютого о 00:35 у м. Городня до районного відділу Управління ДСНС у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в с. Політрудня. Через 10 хвилин на місце пригоди прибули вогнеборці 4-ї Державної пожежно-рятувальної частини, які о 00:55 локалізували, а о 02:50 остаточно ліквідували пожежу.

В ході гасіння рятувальники виявили тіло 79-річного господаря. Вогнем частково знищено та пошкоджено покрівлю, перекриття та внутрішнє облицювання стін. В ході розслідування причини та обставин виникнення пожежі з’ясувалося, що власник будинку допустив необережність під час куріння.

О 06:59 до Служби порятунку «101» у Бобровицькому районі надійшло повідомлення про пожежу в одному з приватних будинків у с. Браниця. На місце події оперативно прибув державний пожежно-рятувальний підрозділ з райцентру. На той момент вогнем була охоплена житлова кімната та частково веранда. Вогнеборці о 07:30 локалізували пожежу, а о 07:50 остаточно ліквідували.

Вогнем знищено покрівлю, перекриття будинку на площі 5 кв. м. та веранду, пошкоджено домашні речі. Під час гасіння пожежі у щільно задимленому приміщенні рятувальники виявили тіло 48-річного господаря.

Ймовірною причиною трагедії послужив саморобний електрообігрівач.
У зв’язку з цим, рятувальники звертаються до населення з проханням дотримуватися правил безпеки в побуті, слідкувати за приладами опалення, обігрівачами та ретельно гасити недопалки й сірники.

Останні новини Чернігівщини

У коледжі й профтехи області почала надходити комп’ютерна техніка від Латвії 12:37

Традиційно передачу обладнання забезпечили представники асоціації «Brunotava», що є надійним та постійним партнером Чернігівщини другий рік поспіль.

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади 12:17

В Управлінні Північного офісу Держаудитслужби у Чернігівській області проведено чергову робочу зустріч з керівництвом Ріпкинської селищної територіальної громади щодо обговорення результатів державного фінансового аудиту бюджету цієї громади. Дослідженням охоплено період з 01.01.2021 по 31.12.2024.

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи 12:15

До таких робіт залучають безробітних, яким не вдалося знайти роботу за фахом, а також внутрішніх переселенців. На оплату їхньої праці з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття спрямовано понад 42 млн грн.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 5 пожеж.

На Конгресових слуханнях Чернігівщина поділилася досвідом просторового планування в громадах 12:12

Представники Чернігівщини онлайн доєдналися до Конгресових слухань. Цього разу мова йшла про просторове планування в територіальних громадах. Це ключовий інструмент управління розвитком територій громад.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини