Рятувальники проводять роз’яснювальну роботу серед любителів зимової риболовлі
З настанням потепління, на річках та озерах області утворився нестійкий шар льодового покрову. Як наслідок, у річці Сейм біля м. Батурин Бахмацького району провалився під лід та потонув 13-річний юнак.
У зв’язку з цим, рятувальниками Держслужби з надзвичайних ситуацій проводяться відповідні профілактично-роз’яснювальні заходи щодо попередження нещасних випадків на водоймах області. Проте, не зважаючи на застереження рятувальників, пересічні громадяни, а особливо рибалки, нехтують правилами безпечної поведінки. Вони виходять на тонку кригу біля промоїн без необхідних засобів порятунку, тим самим наражаючи себе на небезпеку.
25-го лютого рейдовою бригадою співробітників обласного Управління ДСНС спільно з представниками регіональних засобів масової інформації та обласної водолазно-рятувальної служби здійснено рейдову перевірку місць зимової риболовлі на річці Десна.
В ході проведення заходів до рибалок доводились основні вимоги безпечної поведінки під час перебування на льоду та дії щодо порятунку потопаючих. Рибалкам співробітниками ДСНС вручались пам’ятки та листівки з питань безпеки життєдіяльності. За словами переважної більшості любителів зимової риболовлі, чоловіки знають, як поводитися у разі небезпеки, проте більшість з них не мають при собі елементарних засобів порятунку.
Тому, рятувальники вкотре застерігають любителів зимової риболовлі, не виходити на тонку кригу та не наражати себе на небезпеку. Дотримуйтесь порад рятувальників та дбайте про свою та безпеку своїх дітей.
Останні новини Чернігівщини
Цифрова трансформація Чернігівщини: від енергонезалежних ЦНАПів до створення Офісу цифрових компетенцій 19:47
Чернігівська область продовжує впроваджувати сучасні цифрові рішення, що роблять державні сервіси доступнішими для кожного мешканця. Днями відбулася робоча зустріч за участі заступника голови ОДА Сергія Зенченка, фахівців Управління цифрової трансформації, регіональної координаторки програми EGAP Юлії Масляної та керівниці Агенції регіонального розвитку Ірини Сімонової.
Чий голос домінує в чернігівських новинах: результати гендерного моніторингу 19:43
В онлайн-медіа Чернігівської області чоловіки й надалі значно частіше фігурують у новинах, ніж жінки — як у ролі головних героїв матеріалів, так і як фахові коментатори та експерти.
Про ефективну комунікацію у сфері ветеранської політики – на нараді в ОВА 14:31
Як надалі збільшити на рівні області ефективність міжвідомчої взаємодії у сфері ветеранської політики – обговорювали на нараді, яку провів заступник голови Чернігівської ОДА Іван Ващенко.
Старт роботи над Стратегією розвитку Чернігівської громади: аналітика та опитування мешканців 14:16
Перше засідання робочої групи з розроблення проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося 26 лютого.
“Симфонія тривалістю в життя” — оркестр “Філармонія” продовжує проєкт 14:13
І знову сцена Чернігівського обласного філармонійного центру належала Моцарту! Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) продовжує реалізацію мистецького проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, який передбачає виконання всіх симфоній великого австрійського композитора у хронологічній послідовності.