Міліція встановила особи невідомих чоловіків в балаклавах, які 23 лютого з’явилися в Чернігівській обласній раді
Правоохоронці провели профілактичні бесіди з мітингувальниками та попередили про неприпустимість провокативних дій з боку організаторів, які в облраді вимагали прискорити розслідування справи про розгін чернігівського Євромайдану.

Ще однією вимогою активістів об’єднання «Форум порятунку Чернігова «Нове життя» було покарати винних у побитті їх побратимів у Прилуках. На їх вимогу голова обласної ради Микола Звєрєв ініціював засідання за круглим столом.
В зустрічі взяли участь прокурор області Дмитро Чібісов, виконуючий обов’язки начальника УМВС України в області Вадим Філашкін, а також чернігівські майданівці, волонтери та представники різних громадських організацій.
Громада вимагала у влади негайно розібратися в ситуації, яка сталася 23 лютого, коли молодики в камуфляжі і балаклавах зайшли до приміщення Чернігівської обласної ради.
Зі слів організаторів акції, невідомі чоловіки в балаклавах належать до громадської організації «Самооборона Чернігівщини» і насправді охороняли активістів «Форуму порятунку Чернігова «Нове життя». За увесь час перебування в приміщенні обласної ради ніяких протиправних чи радикальних дій вони не вчиняли.
У свою чергу правоохоронці застерегли активістів від влаштування подібних «маски-шоу», а якщо у громадян є якісь претензії до роботи прокуратури чи міліції або інших правоохоронних органів, то приходити безпосередньо туди, адже обласна рада – не майданчик для вирішення подібних проблем.
Наразі особи всіх чоловіків в балаклавах міліцією встановлені, з ними проведені профілактичні бесіди щодо неприпустимості такої поведінки. Завдяки толерантній позиції голови облради Миколи Звєрєва та вчасного втручання міліції конфлікт не був допущений, громадський порядок не порушувався.
Останні новини Чернігівщини
У коледжі й профтехи області почала надходити комп’ютерна техніка від Латвії 12:37
Традиційно передачу обладнання забезпечили представники асоціації «Brunotava», що є надійним та постійним партнером Чернігівщини другий рік поспіль.

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади 12:17
В Управлінні Північного офісу Держаудитслужби у Чернігівській області проведено чергову робочу зустріч з керівництвом Ріпкинської селищної територіальної громади щодо обговорення результатів державного фінансового аудиту бюджету цієї громади. Дослідженням охоплено період з 01.01.2021 по 31.12.2024.

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи 12:15
До таких робіт залучають безробітних, яким не вдалося знайти роботу за фахом, а також внутрішніх переселенців. На оплату їхньої праці з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття спрямовано понад 42 млн грн.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 5 пожеж.
На Конгресових слуханнях Чернігівщина поділилася досвідом просторового планування в громадах 12:12
Представники Чернігівщини онлайн доєдналися до Конгресових слухань. Цього разу мова йшла про просторове планування в територіальних громадах. Це ключовий інструмент управління розвитком територій громад.