Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 16 червня, 08:51:13

Прокуратура через суд змусить Бахмацьку райдержадміністрацію вжити заходів до створення фонду захисних споруд цивільного захисту, які б відповідали потребам населення

24.02.2015   11:17

Вивченням прокурорами стану забезпечення мешканців Бахмацького району в умовах режиму підвищеної військової готовності показало, що в районі з населенням майже 50 тис. жителів жодна із 80 облікованих споруд цивільного захисту не готова до розміщення людей.

66 споруд були забудовані у 1050-1960 роках і на даний час повністю зруйновані, 22- фактично існують тільки на папері, за визначеними адресами — відсутні.

Замість визначення потреби у кількості таких об’єктів та вжиття заходів до створення фонду захисних споруд цивільного захисту, райдержадміністрація з року в рік констатувала факти неналежної їх якості.

Прокурором заявлено до суду позов про зобов’язання райдержадміністрації вжити заходи по виконанню ст.19 Кодексу цивільного захисту населення, ст. 16 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та розпорядження КМУ від 26.01.2015, яким на всій території України запроваджено режим підвищеної готовності згідно Кодексу цивільного захисту України.

На Чернігівщині аналогічна ситуація склалась і в Коропському, Срібнянському та Городнянському районах області. Прокурорами цих районів також заявлено до суду відповідні позови.

Останні новини Чернігівщини

Псевдобанкір заволодів коштами жінки у сумі майже 22 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 18:15

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки.

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відзначили сумлінних платників податків 17:04

У податковій службі області відбулось нагородження переможців регіонального етапу Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків - 2023».

Мешканцю м.Чернігова повідомлено про підозру у жорстокому поводженні з твариною 16:22

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури погоджено повідомлення про підозру жителю м.Чернігова у жорстокому поводженні з твариною, що належить до хребетних, яке призвело до тілесних ушкоджень(ч.1 ст.299 КК України).

Розпочато демонтаж будівель двох чернігівських шкіл у мікрорайоні Подусівка – №18 та 21 15:47

Їх було зруйновано 3 березня 2022 року внаслідок авіаударів армії рф.

До суду скеровано обвинувальний акт відносно мешканця одного з сіл Чернігівського району та області запорушення правил безпеки дорожнього руху 15:02

Прокурором Чернігівськоїокружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт відносно жителя одного з сіл Чернігівського району та області запорушення правил дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що заподіяло тяжке тілесне ушкодження (ч.2 ст.286 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини