Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 червня, 04:31:22

У Чернігові створили ініціативну робочу групу з реформування транспортної системи

20.02.2015   13:24

Вже кілька років підряд чернігівська влада відмовляється чути громадськість, яка прагне покращити життя у місті. За ініціативою команди «Демократичний Альянс» 19 лютого у приміщенні дискусійного клубу «Експертна думка» відбулося засідання круглого столу, результатом якого було створено ініціативну робочу групу з транспортних питань.

На заході були присутні небайдужі чернігівці, активісти та журналісти. На жаль, захід проігнорували представники управління транспорту і зв’язку Чернігівської міської ради, КП «Чернігівське тролейбусне управління», депутати міської ради, які є членами постійної комісії з питань ЖКГ, транспорту та зв’язку. Всі вище згадані представники громади були запрошені офіційним листом.

Присутні на круглому столі обговорили основні проблеми, які існують на сьогоднішній день в громадському транспорті, питання вдосконалення тролейбусної системи та реформування міського транспорту в цілому.

Як зазначила у вступному слові голова Чернігівської міської організації партії «ДемАльянс» Романова Тетяна, напрацювання створеної ініціативної робочої групи включатиме в себе об'ємний перелік заходів, спрямованих на створення максимально зручних і комфортних умов користування громадським транспортом, започаткування прозорого ціноутворення та налагодження тролейбусної системи у місті. «Зміни в транспортній системі повинні відбутись вже вчора. Якщо депутати і місцева влада не здатна вже кілька років поспіль почати змінювати систему, то дуже скоро прийдуть нові люди, які вмотивовані робити реальні зміни в цій країні, починаючи з міста» - завершила Тетяна.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 32 нові випадки COVID-19

Виявлено 32 нові випадки COVID-19 17:08

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 24 червня в області зафіксовано 32 нові випадки COVID-19.

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення 15:01

Чернігівська міська рада на засіданні 24 червня, відповідно до законодавства, дала дозвіл на створення органу самоорганізації населення (ОСН) «Вуличний комітет по вул. Приміській в м. Чернігові».

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах 14:58

Напередодні 25-ї річниці Конституції України пропонуємо ознайомитися з копіями архівних документів, присвячених історії прийняття Основного Закону.

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал 14:54

Така тема дводенного навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації голів та заступників голів територіальних громад, яке сьогодні розпочалося у Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації.

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях 12:51

На сесійному засіданні Чернігівської міської ради 24 червня першим питанням затверджені зміни до її Регламенту, які пов’язані зі змінами законодавства по земельних питаннях.