Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 19 вересня, 11:35:25

У Чернігові створили ініціативну робочу групу з реформування транспортної системи

20.02.2015   13:24

Вже кілька років підряд чернігівська влада відмовляється чути громадськість, яка прагне покращити життя у місті. За ініціативою команди «Демократичний Альянс» 19 лютого у приміщенні дискусійного клубу «Експертна думка» відбулося засідання круглого столу, результатом якого було створено ініціативну робочу групу з транспортних питань.

На заході були присутні небайдужі чернігівці, активісти та журналісти. На жаль, захід проігнорували представники управління транспорту і зв’язку Чернігівської міської ради, КП «Чернігівське тролейбусне управління», депутати міської ради, які є членами постійної комісії з питань ЖКГ, транспорту та зв’язку. Всі вище згадані представники громади були запрошені офіційним листом.

Присутні на круглому столі обговорили основні проблеми, які існують на сьогоднішній день в громадському транспорті, питання вдосконалення тролейбусної системи та реформування міського транспорту в цілому.

Як зазначила у вступному слові голова Чернігівської міської організації партії «ДемАльянс» Романова Тетяна, напрацювання створеної ініціативної робочої групи включатиме в себе об'ємний перелік заходів, спрямованих на створення максимально зручних і комфортних умов користування громадським транспортом, започаткування прозорого ціноутворення та налагодження тролейбусної системи у місті. «Зміни в транспортній системі повинні відбутись вже вчора. Якщо депутати і місцева влада не здатна вже кілька років поспіль почати змінювати систему, то дуже скоро прийдуть нові люди, які вмотивовані робити реальні зміни в цій країні, починаючи з міста» - завершила Тетяна.

Останні новини Чернігівщини

Служба автомобільних доріг зводить опори нового мосту через річку Лисогір на трасі Н-07

Служба автомобільних доріг зводить опори нового мосту через річку Лисогір на трасі Н-07 13:52

Наприкінці травня 2021 року на автодорозі Н-07 Київ - Суми - Юнаківка міст через річку Лисогір поблизу села Олексинці був закритий на реконструкцію.

 Прокуратура стягнула на користь навчального закладу м. Чернігова з недобросовісного постачальника 88 тис. грн

Прокуратура стягнула на користь навчального закладу м. Чернігова з недобросовісного постачальника 88 тис. грн 13:40

Завдяки ювенальним прокурорам Чернігівщини розірвано договір та стягнуто кошти з недобросовісного постачальника пального для навчального закладу.

Що заважає службі зайнятості стати провідним гравцем на ринку праці?

Що заважає службі зайнятості стати провідним гравцем на ринку праці? 13:32

Відповідь на це питання отримали під час ділової гри «Підбір кадрів», участь в якій взяли керівники обласного центру зайнятості та його структурних підрозділів.

Місцеві бюджети Чернігівщини отримали майже 4,7 мільярда гривень податків і зборів

Місцеві бюджети Чернігівщини отримали майже 4,7 мільярда гривень податків і зборів 13:24

До місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за вісім місяців поточного року надійшло близько 4,7 млрд грн від сплати податків і зборів.

Вбивство 23-річної з особливою жорстокістю та цинізмом. Прокуратура наполягає на довічному позбавленні волі обвинуваченому

Вбивство 23-річної з особливою жорстокістю та цинізмом. Прокуратура наполягає на довічному позбавленні волі обвинуваченому 13:16

Чернігівською обласною прокуратурою подано апеляційну скаргу на вирок Менського районного суду від 06.09.2021, яким 27-річного мешканця м. Семенівка визнаного винуватим за п. 7 ч. 2 ст 115 КК України (умисне вбивство з хуліганських мотивів) та призначено покарання у виді 15 років позбавлення волі.