Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 19 вересня, 11:58:53

В виправній колонії № 44 проведено практичні тренування по гасінню умовної пожежі

20.02.2015   09:25

Злагодженість оперативних дій сприяєшвидкому виявленню пожежі на ранніх стадіях її виникнення, попередженнювипадків загибелі людей та зменшення матеріальних збитків від продуктів горіння.

Так, з метою проведення практичних тренувань підпорядкованого персоналу осіб відомчої пожежної команди,на території Чернігівської виправної колонії № 44управління ДПтС Українив Чернігівській області було проведеновідповідні заняття по гасіннюумовної пожежі.

За задумом, пожежа сталася на першому поверсі швейної фабрики, в одному з приміщень цеху по обробці вторинної сировини. Під час проведення даного заходу персонал відомчої пожежної команди установи відпрацьовував норматив щодо встановлення пожежного автомобіля на вододжерело (пожежний гідрант) та подачу стволана гасіння пожежі.

Разом з тим, персоналом відомчої пожежної команди здійснено перевірку зовнішнього водопостачання та наявних пожежних кранів внутрішнього протипожежного водопостачання, які розміщенні у приміщенні даного цеху.За результатами перевірки встановлено, що пожежні гідранти та пожежні крани перебувають у справному стані.

Завдяки проведенню таких заходів підвищується рівень майстерності особового складу персоналу відомчої пожежної охорони, щов свою чергу впливає на їх бойову готовність та професійні дії при виникненні пожежі.

Останні новини Чернігівщини

Служба автомобільних доріг зводить опори нового мосту через річку Лисогір на трасі Н-07

Служба автомобільних доріг зводить опори нового мосту через річку Лисогір на трасі Н-07 13:52

Наприкінці травня 2021 року на автодорозі Н-07 Київ - Суми - Юнаківка міст через річку Лисогір поблизу села Олексинці був закритий на реконструкцію.

 Прокуратура стягнула на користь навчального закладу м. Чернігова з недобросовісного постачальника 88 тис. грн

Прокуратура стягнула на користь навчального закладу м. Чернігова з недобросовісного постачальника 88 тис. грн 13:40

Завдяки ювенальним прокурорам Чернігівщини розірвано договір та стягнуто кошти з недобросовісного постачальника пального для навчального закладу.

Що заважає службі зайнятості стати провідним гравцем на ринку праці?

Що заважає службі зайнятості стати провідним гравцем на ринку праці? 13:32

Відповідь на це питання отримали під час ділової гри «Підбір кадрів», участь в якій взяли керівники обласного центру зайнятості та його структурних підрозділів.

Місцеві бюджети Чернігівщини отримали майже 4,7 мільярда гривень податків і зборів

Місцеві бюджети Чернігівщини отримали майже 4,7 мільярда гривень податків і зборів 13:24

До місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за вісім місяців поточного року надійшло близько 4,7 млрд грн від сплати податків і зборів.

Вбивство 23-річної з особливою жорстокістю та цинізмом. Прокуратура наполягає на довічному позбавленні волі обвинуваченому

Вбивство 23-річної з особливою жорстокістю та цинізмом. Прокуратура наполягає на довічному позбавленні волі обвинуваченому 13:16

Чернігівською обласною прокуратурою подано апеляційну скаргу на вирок Менського районного суду від 06.09.2021, яким 27-річного мешканця м. Семенівка визнаного винуватим за п. 7 ч. 2 ст 115 КК України (умисне вбивство з хуліганських мотивів) та призначено покарання у виді 15 років позбавлення волі.