Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 червня, 04:44:56

В виправній колонії № 44 проведено практичні тренування по гасінню умовної пожежі

20.02.2015   09:25

Злагодженість оперативних дій сприяєшвидкому виявленню пожежі на ранніх стадіях її виникнення, попередженнювипадків загибелі людей та зменшення матеріальних збитків від продуктів горіння.

Так, з метою проведення практичних тренувань підпорядкованого персоналу осіб відомчої пожежної команди,на території Чернігівської виправної колонії № 44управління ДПтС Українив Чернігівській області було проведеновідповідні заняття по гасіннюумовної пожежі.

За задумом, пожежа сталася на першому поверсі швейної фабрики, в одному з приміщень цеху по обробці вторинної сировини. Під час проведення даного заходу персонал відомчої пожежної команди установи відпрацьовував норматив щодо встановлення пожежного автомобіля на вододжерело (пожежний гідрант) та подачу стволана гасіння пожежі.

Разом з тим, персоналом відомчої пожежної команди здійснено перевірку зовнішнього водопостачання та наявних пожежних кранів внутрішнього протипожежного водопостачання, які розміщенні у приміщенні даного цеху.За результатами перевірки встановлено, що пожежні гідранти та пожежні крани перебувають у справному стані.

Завдяки проведенню таких заходів підвищується рівень майстерності особового складу персоналу відомчої пожежної охорони, щов свою чергу впливає на їх бойову готовність та професійні дії при виникненні пожежі.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 32 нові випадки COVID-19

Виявлено 32 нові випадки COVID-19 17:08

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 24 червня в області зафіксовано 32 нові випадки COVID-19.

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення 15:01

Чернігівська міська рада на засіданні 24 червня, відповідно до законодавства, дала дозвіл на створення органу самоорганізації населення (ОСН) «Вуличний комітет по вул. Приміській в м. Чернігові».

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах 14:58

Напередодні 25-ї річниці Конституції України пропонуємо ознайомитися з копіями архівних документів, присвячених історії прийняття Основного Закону.

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал 14:54

Така тема дводенного навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації голів та заступників голів територіальних громад, яке сьогодні розпочалося у Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації.

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях 12:51

На сесійному засіданні Чернігівської міської ради 24 червня першим питанням затверджені зміни до її Регламенту, які пов’язані зі змінами законодавства по земельних питаннях.