Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 травня, 11:32:13

Війна у Ніжині: циганська наркомафія погрожує “робінгудам” розправою

19.02.2015   12:00

У Ніжині циганський наркобарон посеред білого дня відкрив вогонь з вогнепальної зброї по активістах, які вже кілька років поспіль борються проти наркоторгівлі у місті.

Як розповів “Нація.інфо” командир роти добровольчого батальйону “ОУН”, голова громадської ініціативи “Стоп наркотик!” Владислав Попович, на днях до “ніжинських робінгудів” надійшла інформація про те, що в одному з гаражів у центрі міста має місце підпільна торгівля наркотиками.

Активісти приїхали туди і застали там цигана на прізвисько Сянда (Іван).
“Ми хотіли подивитись, що робиться у гаражі, але циган дістав мисливський карабін і почав стріляти нам під ноги. Кричав, що як продавав, так і буде продавати наркоту. Погрожував, що вб'є мене», - зазначив Попович.

«Робінгуди” викликали міліцію, але вона не приїхала. Тоді вони звернулись до адвокатів, які взяли свідчення і направили заяву у правоохоронні органи.

Варто зазначити, що три місяці тому громадські діячі вже проводили виховну бесіду із наркобароном Сяндою і попереджали його про негативні наслідки ведення злочинного бізнесу.

“Раніше увесь наркотрафік йшов через циган: амфетамін, концентрат ширки. За нинішньої ситуації у них назбиралось дуже багато наркосировини, яку вони не можуть реалізувати. Тому вони оголосили нам війну, пригрозили зброєю. Вони можуть найняти вбивцю. У них гроші є”, - зауважив Попович.

Примітно й те, що міліція у Ніжині саботує війну з наркобізнесом.
“Коли циган написав заяву на тих, хто з ним проводив виховну бесіду, то міліція відреагувала швидко, усіх допитала. Коли ж наркоторговець відкрив стрільбу по нас — жодної реакції. Силовики просто в долі, і така сумна ситуація, зрештою, по всій державі”, - наголосили активісти.

Попри це “ніжинські робінгуди” не мають наміру закривати очі на беззаконня й опускати руки.

“Будемо реагувати на кожний сигнал розповсюдження наркотиків. Наше місто унікальне — у ньому вже тривалий час наркоторговці не мають можливості продавати цю гидоту”, - заявили в організації “Стоп наркотик!”.


https://www.facebook.com/naciya.info

Останні новини Чернігівщини

 Інклюзивний театр для кожної дитини: Чернігівський театр ляльок розвиває безбар’єрні культурні ініціативи

Інклюзивний театр для кожної дитини: Чернігівський театр ляльок розвиває безбар’єрні культурні ініціативи 10:21

Чернігівський обласний театр ляльок імені Олександра Довженка постійно працює над тим, щоб культурні послуги були доступними для всіх дітей, зокрема для юних глядачів з особливими освітніми потребами

Аграрії області засіяли майже половину від прогнозованих площ 09:49

На Чернігівщині тривають весняно-польові роботи. Станом на 11 травня ярими культурами вже засіяно 505,1 тис. га.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:46

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 4 особи постраждали.

12 травня: цей день в Україні і світі

12 травня: цей день в Україні і світі 08:44

День 1539 Російська агресія - Day 1539 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини