Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 січня, 03:46:06

Розпочались змагання на кращого розвідника та кращого снайпера 8-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних сил України

07.02.2012   18:09

На військовому полігоні 1-ї окремої танкової бригади, що в Гончарівському на Чернігівщині розпочались змагання на кращого розвідника та кращого снайпера серед частин та підрозділів розвідки та рот снайперів 8-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України.

В змаганнях беруть участь 30 розвідників і 25 снайперів з різних підрозділів та військових частин. Під час змагань ці військовослужбовці підвищуватимуть свою кваліфікацію у веденні розвідки противника, виконанні бойових завдань взимку різними способами й в умовах, наближених до бойових, а також пройдуть екзамен на витривалість.

Як зазначив начальник розвідки 8-го армійського корпусу підполковник Дмитро Горпенюк, змагання складається з восьми етапів, досить насичене нормативами на витривалість, силу і спритність.

Зокрема, сьогодні розвідники і снайпери здійснили 5-кілометровий крос зі стрільбою з своєї штатної зброї - снайперської гвинтівки драгунова і автомата калашникова, а також метанням на дальність навчально-імітаційної гранати Ф-1. Цього ж дня учасники змагань виконували нормативи з військової топографії, тактичної, військово-медичної, спеціальної підготовки та налагодження переносної радіостанції Р-159.

Зокрема, розвідники долали спеціалізовану естафету, читали карти, визначали координати цілей, переводили ЛПР-1 (лазерний прибор розвідки) у різні положення, складали схеми орієнтирів, відтягували "поранених" з поля бою, готували вибухові заряди та прокладали польовий кабель лінії зв'язку.

Змагання триватимуть три дні. А цієї ночі розвідники і снайпери здійснюватимуть вихід групи у складі двох осіб у район виконання бойового завдання. Кожен з них отримає азимутальну картку, де вказано магнітний азимут і відстань до контрольної точки. Всього таких точок пять, і на кожній з них дається чергове завдання і нова картка для орієнтування. На виконання завдання час обмежений.

Слід зазначити, що трудність полягає і в тому, що кожен розвідник і снайпер виконує завдання у повному спорядженні. А це - штатна зброя, рюкзак зі спорядженням вагою близько 20 кг та радіостанція Р-159 (15 кг).
 

Останні новини Чернігівщини

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс 15:52

Триває реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення «Поштова станція губернського казначейства», яка розташована на Валу.

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства 15:45

У зв’язку із збільшенням розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб збільшився й розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки 15:37

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з педіатром, терапевтом чи сімейним лікарем у четвертому кварталі 2021 року.

 Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста

Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста 15:33

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 20 січня, погодив демонтаж ще 22 тимчасових об’єктів (вивісок), які не відповідають Концепції оформлення зовнішніх фасадів будинків з об’єктами громадського призначення на території м. Чернігова (дизайн-коду міста).

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ 14:48

На вул. Шевченка, навпроти школи №16, проводиться демонтаж великогабаритного МАФу.