Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 16 листопада, 18:39:27

В умовах холодів зростає кількість пожеж

17.02.2015   07:46Агенцiя

В умовах холодів на Чернігівщині зростає кількість пожеж, під час яких у вогні гинуть та отримують травми мешканці переважно приватного житлового сектору.

Основними причинами такої статистики є нехтування правилами безпечного користування електропобутовими та приладами опалення, необережне поводження з вогнем, переважно при палінні в ліжку у нетверезому стані.

Лише протягом минулого тижня в Чернігівській області виникло 23 пожежі, під час яких 9 людей загинуло, ще одна отримала травми.


З огляду на це, рятувальники Управління ДСНС у Чернігівській області закликають громадян не палити у ліжку, особливо в стані алкогольного сп’яніння, ретельно гасити недопалки і сірники та звертати увагу на стан пожежної безпеки приладів опалення й електромереж. Печі повинні бути відремонтовані і ретельно перевірені, а димарі очищені від сажі. Не слід залишати без нагляду опалювальні прилади та перегрівати їх, використовувати для розпалювання легкозаймисті та горючі рідини. Крім того, не можна топити печі з відкритими дверцятами, сушити біля них одяг, дрова та інші горючі матеріали. Виявлені в печі тріщини необхідно своєчасно зашпаровувати.

Останні новини Чернігівщини

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07

Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.

 Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів

Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03

Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.

За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12

13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини