Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 18:01:48

Суворе покарання за браконьєрство

16.02.2015   14:38

Працівниками Державної екологічної інспекції у Чернігівської області спільно із працівниками ЛВ УМВС у річковому порту м. Чернігів 30.07.2014 здійснено рейдову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства в галузі збереження рослинного і тваринного світу на території Ріпкинського району Чернігівської області.

Під час рейду на водоймі урочища «Замглай» біля с. Вишневе Ріпкинського р-ну Чернігівської області невідомі люди здійснювали незаконний лов риби сітками. Під час затримання порушників з’ясовано, що це  мешканці м. Ніжин.

Після отримання слідчим Ріпкинського РВ УМВС в Чернігівській області рішення місцевого суду  проведено огляд транспортних засобів, при огляді виявлено:
- сітки рибальські – 24 шт.( загальна довжина – 1040 м.);
- риба свіжа близько 200 кг ( збитки становлять – 8058 грн.) ;
- човен гумовий – 2 шт. та інші приладдя.

По даній справі органами внутрішніх справ розпочато кримінальне провадження щодо вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ст. 249 КК України (браконьєрство).

Рішенням Ріпкинського районного суду Чернігівської області визнано «горе рибалок» винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 249 КК України, та призначено покарання у вигляді накладення штрафу на загальну суму 5950 грн., з відшкодуванням збитків у сумі 8058 грн. і конфіскацією незаконно виловленої риби, сіток, човнів, а також автомобіля ВАЗ 21103 та причепа до нього в дохід держави.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.