Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 18:39:32

В ході відпрацювань житлового сектору рятувальники проводять роз’яснювальну роботу, в тому числі щодо протидії терористичній загрозі

16.02.2015   11:35Агенцiя

Рятувальниками Чернігівщини щотижнево здійснюються відпрацювання житлового сектору громадян, в ході чого до населення доводяться основні вимоги правил безпечної поведінки.

Заходи направлені на те, аби привернути увагу мешканців області більш відповідальніше ставитися до власної та безпеки оточуючих, адже ситуація із загибеллю людей під час пожеж залишається невтішною.

З початку року на території області у вогні загинуло 29 громадян. Такий стан справ вимагає від рятувальників, органів влади й місцевого самоврядування вживати дійових профілактично-роз’яснювальних заходів.

Протягом 9-13 лютого співробітники служби «101» у взаємодії із з представниками органів правопорядку, місцевого самоврядування та соціальних служб провели відпрацювання на території 38 населених пунктів. В ході цієї роботи зверталась увага на протипожежний стан приладів опалення та електромереж у помешканнях непрацюючої категорії населення. В першу чергу, профілактичними оглядами були охоплені житлові будинки самотніх громадян  похилого віку, інвалідів, багатодітних та неблагонадійних родин.

Зважаючи на те, що на території області введено режим підвищеної готовності, рятувальники окремо доводили до населення заходи безпеки при виникненні надзвичайних ситуацій під час терористичної загрози та воєнних дій, а також вручали тематичні пам’ятки й листівки.

Крім того, надані необхідні профілактично-роз’яснювальні матеріали для поновлення інформаційних куточків у консультаційних пунктах при сільських, селищних радах, житлово-комунальних організаціях тощо.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.