Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 січня, 05:01:30

Негідник їздив на розбої, як на роботу

07.02.2012   08:11

В чергову частину Чернігівського міського відділу внутрішніх справ із проміжком у тиждень надійшло два повідомлення про пограбування жінок на території міста.

Але негіднику було мало відібраних мобільних телефонів та 40-60 гривень, після цього він їх ще й ґвалтував. Співставивши два випадки, досвідчені оперативники одразу побачили один і то й же характерний почерк, стало ясно, що це справа рук одного й того ж злочинця.

Для працівників карного розшуку Чернігівського міського відділу УМВС затримання негідника стало справою честі, бо міліціонери є справжніми чоловіками-захисниками, що стоять на захисті прав, свобод, життя і здоров’я людей. І це не для красивого слова, вони щодня затримують крадіїв, шахраїв, грабіжників, ґвалтівників та вбивць.

Цього разу правоохоронці отримали від потерпілих дівчат інформацію про зовнішність кривдника. Одразу ж почалися пошуки злочинця, відпрацьовувалися притони, ринки, вокзали. І саме на вокзалі міліціонери дізналися, що такого “трохи дивного” хлопця з пустим поглядом бачили на приміській електричці. Оперативники відслідкували увесь шлях підозрюваного, дізналися його тимчасове місце проживання, там і затримали.

Вже під час спілкування із підозрюваним той розповів деталі скоєних ним злочинів. Виявляється, він двічі приїздив з Ніжина (там працював підсобним працівником) до Чернігова і двічі скоював злочини. В першому випадку у вихідний день він приїхав у місто та тинявся по ньому ніч до самого ранку.

Близько шостої обрав собі жертву – 24-річну Олену, яка поверталася з роботи. Хлопець, не довго думаючи, вихопив ножа, приставив його до шиї дівчини. Спочатку відібрав телефон та гроші, а потім зґвалтував.

Через тиждень (знову на вихідні) парубок напав на жертву в іншому районі міста. О шостій ранку 26-річна Світлана якраз йшла на зупинку громадського транспорту, щоб їхати на роботу. Олександр діяв за тією ж схемою – приставив ніж до шиї, забрав телефон і гроші.

А потім затягнув дівчину за будинок і зґвалтував, навіть не дивлячись на сильний мороз. Після скоєних злочинів Олександр їхав одразу ж назад, у Ніжин на роботу. Але через кілька днів негідник повернувся аби здати телефони скупникам…

Можна було б ставити й крапку, але в цій ситуації виплив ще один неприємний факт. Виявляється, були й мовчазні свідки цих злочинів, які могли б завадити злочину, врятувати жертву, натомість дівчата розповідають, що чули обережні кроки перехожих, які мов тіні швиденько зникали, удаючи, ніби нічого й не бачили.

Імена цих свідків скоріше за все ми ніколи не дізнаємося, але хай це тяжким тягарем залишиться на їх совісті. Бо з їх мовчазної і злочинної байдужості ці тяжкі правопорушення були доведені до кінця, це і з їх вини у дівчат тепер надламана психіка через жорстокість і нахабність злочинця і зраду людей, які повели себе як нікчеми.

Негідник зізнався у скоєному і як невідворотне покарання прийняв своє поміщення до ізолятора тимчасового тримання. Відносно нього порушені кримінальні справи за частиною 2 статті 152 Кримінального кодексу України “Зґвалтування” та частиною 1 статті 153 Кримінального кодексу України “Насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом”, а також частиною 2 статті 187 Кримінального кодексу України “Розбій”, санкції яких передбачають до десяти років позбавлення волі.
 
Олександр також вказав, куди здав телефони жертв, їх співробітники міліції вилучили. Триває слідство.
 

Останні новини Чернігівщини

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс 15:52

Триває реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення «Поштова станція губернського казначейства», яка розташована на Валу.

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства 15:45

У зв’язку із збільшенням розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб збільшився й розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки 15:37

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з педіатром, терапевтом чи сімейним лікарем у четвертому кварталі 2021 року.

 Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста

Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста 15:33

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 20 січня, погодив демонтаж ще 22 тимчасових об’єктів (вивісок), які не відповідають Концепції оформлення зовнішніх фасадів будинків з об’єктами громадського призначення на території м. Чернігова (дизайн-коду міста).

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ 14:48

На вул. Шевченка, навпроти школи №16, проводиться демонтаж великогабаритного МАФу.