Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 12:50:40

Чернігівське обласне територіальне відділення АМКУ притягнуло до відповідальності ПАТ "Чернігівобленерго"

12.02.2015   16:52Агенцiя

Територіальне відділення оштрафувало публічне акціонерне товариство «Чернігівобленерго» за зловживання монопольним становищем.

Як встановило відділення, Товариство займає монопольне становище на ринку надання послуг з приєднання до власних місцевих електричних мереж.

При видачі технічних умов на приєднання ПАТ «Чернігівобленерго» встановило технічно необґрунтовані вимоги, що можуть призвести до ущемлення інтересів споживачів, які були б неможливими за умов існування значної конкуренції на ринку.

Територіальне відділення зобов’язало Товариство дотримуватись вимог законодавства про захист економічної конкуренції при здійсненні господарської діяльності.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.