Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 13:27:06

Кількість диких тварин в мисливських господарствах області збільшується

12.02.2015   11:06Агенцiя

Тваринний світ є одним з компонентів навколишнього природного середовища, національним багатством України, джерелом духовного та естетичного збагачення людей.

Так, для його збереження, в Чернігівській області з 1 лютого розпочато щорічний обов’язковий облік диких тварин. Це здійснюється з метою забезпечення раціонального та невиснажливого використання державного мисливського фонду.

Протягом трьох днів фахівцями проводився перерахунок тварин у мисливських господарствах ТОВ «МГ «Бізон», ТОВ «Олешнянське», Ріпкинське відділення УТМР. У роботі застосовували методи «по слідах на снігу» та «картування слідів». Зайця-русака та козулю шукали за допомогою «шумового прогону».

За результатами обліку встановлено позитивну динаміку чисельності дикої фауни, а це підтверджує раціональне та не виснажливе її використання.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.