Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 13:24:03

Прокурори щомісячно перераховують одноденний заробіток на потреби українських військових у зоні АТО

12.02.2015   10:21Агенцiя

Слідчо-оперативні працівники органів прокуратури Чернігівської області за рішенням зборів трудового колективу щомісячно перераховують одноденний заробіток на потреби українських військових у зоні АТО.

Днями колективом прийнято рішення про надання цим коштом допомоги на лікування важко пораненого бійця 13 батальйону, який є чоловіком однієї з наших колег.

У листопаді-грудні минулого року за рахунок цих надходжень, а також особистих коштів працівників прокуратури та їх профспілкових внесків придбано і передано речі (за списком потреб) для трьох військових частин на загальну суму майже 70 тисяч гривень: бронежилети, одяг, спальні мішки, інструменти, обладнання тощо).

Одночасно через Єдиний волонтерський центр воякам у зону АТО передавались теплі речі та продукти харчування.

Усього за час протидії терористичним військам на сході України прокурорами Чернігівщини зібрано та передано на волонтерських засадах допомоги на суму понад 300 тис. грн.

Збір допомоги не припиняється.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.