Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 червня, 12:43:29

У Чернігові студент став першим з громадян, хто отримав біометричний паспорт

12.02.2015   09:24

Щасливим власником паспорта громадянина України для виїзду за кордон, що містить безконтактний електронний носій із біометричними даними, став студент одного з чернігівських вишів. Цю почесну місію виконала особисто начальник Управління ДМС України в Чернігівській області Ксенія Лук'янець. Подія зацікавила багатьох журналістів, адже всіх турбує питання чи насправді відтепер отримати документ нового зразку стало простіше.

Що ж до самого бланку паспорта, то найбільша відмінність біометричного документа від паспорта для виїзду за кордон старого зразка - це наявність у правій частині обкладинки імплантованого безконтактного електронного носія. У нижній частині лицьового боку обкладинки розміщується спеціальний символ, який свідчить про наявність безконтактного електронного носія.

Минуло рівно 20 робочих днів, не враховуючи дня подачі, як було прийнято першу заяву на оформлення біометричного документа в Управлінні міграційної служби Чернігівщини. Станом на 10 лютого 2015 року в Управлінні прийнято 240 заяв на оформлення та видачу паспорта громадянина України для виїзду за кордон, що містить безконтактний електронний носій із біометричними даними особи.

Поки що перша робоча станція для оформлення біометричних паспортів встановлена в Управлінні Державної міграційної служби за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 51А, прийом громадян здійснюється в понеділок, середу і п'ятницю з 9:00 до 13:00, в інші дні - з 9:00 до 18:00 години (з перервою з 13:00 до 13:45).

Вже з 12 лютого аналогічна станція запрацює в Мені, а з 25 лютого - в Ніжині та Прилуках. Бажаючі можуть оформити паспорти громадянина України для виїзду за кордон нового зразка двох видів - як з безконтактним електронним носієм (біометричних), так і паспортів, що не містять безконтактного електронного носія.

Інформацію чи консультацію щодо отримання в Управлінні ДМС України в Чернігівській області біометричних документів громадяни можуть отримати, зателефонувавши на «гарячу лінію» за номером (0462) 666-185.

Останні новини Чернігівщини

Антоній Баришевський: сольна програма у “Сіверських музичних вечорах”

Антоній Баришевський: сольна програма у “Сіверських музичних вечорах” 12:24

Один з найіменитіших сучасних піаністів України, лауреат десятків міжнародних конкурсів і всеукраїнських фестивалів Антоній Баришевський представив свою сольну програму чернігівським глядачам 17 червня в рамках ХХ Міжнародного фестивалю класичної музики “Сіверські музичні вечори”.

Прилуки: питання погашення заборгованості із заробітної плати обговорили на черговому засіданні комісії

Прилуки: питання погашення заборгованості із заробітної плати обговорили на черговому засіданні комісії 12:16

17 червня у малій залі міської ради відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Ніжин:

Ніжин: "Безпечне місто" - потужна програма для розкриття та недопущення злочинів 12:00

17 червня міський голова Олександр Кодола та радник міського голови Сергій Охонько відвідали пункт відеоспостереження, куди надходить інформація з камер відеонагляду.

Програма DOBRE запрошує до навчання в Чернігівській літній школі громадського активіста

Програма DOBRE запрошує до навчання в Чернігівській літній школі громадського активіста 11:40

Представників громадських організацій, ініціативних груп та активних громадян з громад-партнерів програми DOBRE запрошуємо до навчання в Чернігівській літній школі громадського активіста, яку організовує ГО “Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень” спільно з громадським об'єднанням “Спілка ініціатив Чернігівщини”.

У Чернігові відкрили пункт вакцинації проти COVID-19 для всіх бажаючих

У Чернігові відкрили пункт вакцинації проти COVID-19 для всіх бажаючих 11:37

У Чернігові створений пункт вакцинації проти COVID-19 для всіх бажаючих. Він працюватиме по вихідних і вперше відкриеться вже 19 червня.