Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 17 квітня, 23:51:36

Чернігівська область: за добу вогнеборці ліквідували 3 пожежі, які виникли з причини несправності приладів пічного опалення

11.02.2015   18:01Агенцiя

Морозна погода спонукає мешканців приватного житлового сектору більш інтенсивно обігрівати свої помешкання. Проте, зачасту люди забувають, або ж ігнорують елементарні правила пожежної безпеки.

Як результат, в умовах холодів різко зростає кількість пожеж з причини несправності, порушення правил при улаштуванні та експлуатації приладів опалення. Лише протягом минулої доби на Чернігівщині рятувальники ліквідували 3 пожежі, що виникли з вищезазначених причин.
10 лютого о 09:45 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку у м. Бахмач. Вогнеборцям знадобилось близько 2 годин аби приборкати полум’я адже вогонь охопив покрівлю та перекриття оселі.

Того ж дня о 14:33 загорівся житловий будинок у селищі Парафіївка Ічнянського району. Вогнеборці оперативно ліквідували пожежу та врятували поруч розташовані дві господарські будівлі.

Причиною загорань у обох випадках послужила відсутність безпечної протипожежної розділки між димарем та дерев’яним перекриттям будівель.

У с. Сираї Козелецького району причиною виникнення пожежі житлового будинку послужила власна необережність його господаря.. Чоловік, всупереч вимогам правил пожежної безпеки, викинув ще гарячі жарини з печі біля дерев’яної стіни будинку, що і призвело до загоряння останньої. Вогнем знищено покрівлю будинку та пошкоджено майно власника.

Рятувальники звертаються до гостей та мешканців Чернігівщини з проханням подбати про справність приладів опалення. Щоб уникнути лиха та не залишитися в умовах холодів без даху над головою, необхідно уникати перегрівання печей, слідкувати, аби в димарях не з’являлися тріщини. Не використовуйте дрова, довжина яких перевищує розмір топкового отвору та не розпалюйте печі легкозаймистими рідинами.

Останні новини Чернігівщини

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16

Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.

 Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини»

Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14

У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.

«Армія відновлення» 16:12

Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.

Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03

У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини