Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 листопада, 06:35:08

Найближчим часом Чернігівські волонтери передадуть реанімобіль бійцям АТО

10.02.2015   18:10

Про це повідомили представники Єдиного Волонтерського Центру під час прес-конференції для ЗМІ, яка відбулась 10 лютого у Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

Як зазначив підприємець-волонтер Руслан Сидорович, для реанімобіля вже закуплено медичного обладнання та медикаментів на загальну суму понад 50 тисяч гривень. Завершити ремонт та укомплектування автомобіля і передати його військовим 41-го окремого мотопіхотного батальйону планується на наступному тижні.

Волонтери розказали про алгоритм дій для тих, чиї близькі знаходяться у полоні. Повідомили про те, куди їм треба звертатись для отримання допомоги та необхідної інформації.

Також було повідомлено про відкриття у Чернігові клубу з надання безкоштовної психологічної допомоги для воїнів АТО та їх близьких.

Про пошуки загиблих та зниклих безвісті бійців розповіла журналістам волонтер Ірина Березинець. За її словами, наразі немає точного списку загиблих воїнів. Відомо лише про дев'ятьох загиблих, двоє з яких опізнано за документами та чотирьох бійців з 13-го окремого мотопіхотного батальйону, які знаходяться у полоні.

Волонтер Тетяна Опришко повідомила, зараз у Чернігівському військовому шпиталі на лікуванні перебуває 108 військових із зони АТО. Сьогодні із медичних закладів Харкова до Чернігова було привезено 43 поранених бійця, серед яких 8 чернігівців.

На завершення прес-конференції волонтери виявили бажання знову найближчим часом зустрітися з представниками ЗМІ та надати їм відповіді на наболілі та гострі питання, що стосуються допомоги військовослужбовцям, залученим в АТО.

Останні новини Чернігівщини

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07

Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.

 Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів

Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03

Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.

За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12

13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини