Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 серпня, 00:36:53

У навчальному центрі на Чернігівщині розпочалась підготовка мобілізованих військовослужбовців

05.02.2015   14:20

У 169-му навчальному центрі Сухопутних військ Збройних Сил України, що в селищі Десна на Чернігівщині, розпочалась підготовка мобілізованих осіб за прямими на непрямими спеціальностями.

Близько 6 тисяч військовослужбовців з різних куточків держави протягом місяця відновлюватимуть свої спеціальні навички та вміння, які колись здобували у військових частинах, проходячи строкову службу.

Як повідомили у навчальному центрі, в Десні готуватимуть фахівців майже ста спеціальностей Сухопутних військ українського війська. Переважно це танкісти, навідники-оператори, розвідники, снайпера, механіки водії тощо.

Вже завтра військовослужбовці розпочнуть підготовку одразу з практики – виконуватимуть вправи стрільб з різного стрілецького озброєння та бойових машин, водитимуть танки, БМП, БРДМ та іншу броньовану та автомобільну техніку. Крім того інструктора навчального центру посилено займатимуться з мобілізованими тактикою, інженерною та фізичною підготовкою, нагадають їм методи надання першої медичної допомоги. Також бійці вдосконалюватимуть елементи несення служби на блок-постах та опорних пунктах, спираючись на досвід військових, отриманий в антитерористичній операції на Донбасі.

Віктор АНУФРІЄВ

Останні новини Чернігівщини

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі»

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06

Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».

Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби

Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби 16:04

Спортсменка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Аврамова здобула золоту медаль чемпіонату Європи U-18 зі стрільби кульової, який проходив у Таллінні, Естонія.

У Чернігові повторно пролунали вибухи: є постраждалі, під завалами можуть бути люди 13:59

Російські війська вдень 26 серпня повторно атакували Чернігів. Внаслідок удару пошкоджено складське приміщення.

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08

Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:05

Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини