Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 жовтня, 04:02:47

Ще один броньований автомобіль в подарунок бійцям АТО

03.02.2015   11:55

Вантажний автомобіль ЗІЛ з кунгом, обшитий бронею та з встановленим опаленням, відправився в зону АТО, повідомляють Уездные новости.

Цього разу Ічнянскі волонтери подарували авто сорок першому тербату. Ніжинські волонтери, вони ж, дружна команда Самопомічі, привезли авто з Ічні і за пару днів обшили його бронею та встановили опалення.

Автомобіль цей належав ічнянському молокозаводу. “Ви б побачили, скільки людей вийшло проводжати цю машину. Кожен хотів хоча б своєю присутністю бути учасником цієї події” — розповідає головний майстер по бронюванню машин Михайло Булигін.

“Головний майстер по бронюванню” — може це сказано десь із посмішкою, але на рахунку Михаїла та його команди вже кілька таких машин. Та всі, мабуть, пам’ятають, як не найголовніший його витвір — броньовик “Ніжин”.

Так, за пару днів, звикла вантажівка перетворюється вже на справжню зброю. Всі роботи та закупку матеріалів хлопці роблять за свій рахунок, взагалі, не роблячи з цього трагедії.

Автомобіль відправився по місцю свого призначення. Спеціально за ним приїхали бійці з командування батальйону.

Останні новини Чернігівщини

 За минулу добу в Чернігівській області виявлено 321 новий випадок COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 321 новий випадок COVID-19 20:17

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 27 жовтня в області зафіксовано 321 новий випадок COVID-19. Зокрема 198 — у Чернігівському районі (в тому числі 129 — у Чернігові), 95 — у Ніжинському, 16 — у Корюківському, 12 — у Прилуцькому. 126 захворілих госпіталізовані

  Випалювання сухої рослинності шкодить довкіллю і карається значними штрафами

Випалювання сухої рослинності шкодить довкіллю і карається значними штрафами 20:13

Нині триває осіннє прибирання полів, городів та присадибних ділянок. Часто ці роботи завершуються спалюванням сухої рослинності та пожнивних решток. Це, у свою чергу, може спричинити масштабні пожежі, скорочення біологічного різноманіття, а найстрашніше – людські жертви.

Визначено кандидатуру на посаду директора РЛП «Ялівщина»

Визначено кандидатуру на посаду директора РЛП «Ялівщина» 19:20

Засідання відповідної конкурсної комісії провів сьогодні, 27 жовтня, заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Дмитро Іванов.

 Червона зона: як працюватимуть садки та школи

Червона зона: як працюватимуть садки та школи 19:09

З 30 жовтня лише 55 із 426 шкіл Чернігівщини зможуть працювати очно. 100% працівників цих закладів мають «зелений» COVID-сертифікат та повне право працювати у «червоній» зоні, куди з цієї суботи переходить і наша область.

 60-річний ювілей відзначив Інститут сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН

60-річний ювілей відзначив Інститут сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН 19:02

З визначною датою привітали колектив установи Дмитро Іванов, заступник голови ОДА, Дмитро Блауш, заступник голови обласної ради, Юрій Лупенко, віцепрезидент Національної академії аграрних наук України та народний депутат України Валерій Зуб.