Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 02 лютого по 08 годину 03 лютого 2015 року
МНС
Пожежі: зареєстровано 4 пожежі, з яких 3 в житловому секторі та 1 на транспорті.
Описи деяких пожеж:
1. Пожежа в житловому секторі Городнянський район, с. Гасичівка О 14 год. 18 хв. сталася пожежа неексплуатуємого будинку. Вогнем пошкоджено покрівлю. Причина - необережне поводження з вогнем особи, яка встановлюється. Збиток відсутній. Врятовано матеріальних цінностей на суму 20 000 грн.
2. Пожежа в житловому секторі Чернігівський район, с. Старий Білоус О 20 год. 17 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем пошкоджено покрівлю та перекриття. Причина - неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів. Збиток - 5000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 100 000 грн.
Виявлення та знищення ВНП:
02.02.2015 року о 10 год. 30 хв. на відкритій території, поблизу м. Бобровиця, було виявлено артилерійський снаряд калібром 152 мм часів Великої Вітчизняної війни, який о 16 год. 50 хв. було знищено групою піротехнічних робіт АРЧ АРЗ СП У ДСНС України у Чернігівській області.
Інші повідомлення:
Протягом доби для забезпечення транспортного сполучення на автошляхах Чернігівської області від ДП "Чернігівський облавтодор" було задіяно 38 одиниць спеціальної техніки та 48 працівників. Загальний стан транспортного сполучення задовільний.
Останні новини Чернігівщини
Бібліотеки Чернігівщини розвивають цифрову грамотність: відбулися онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти 11:13
У Чернігівській області триває системна робота з розвитку цифрової грамотності населення. Протягом двох тижнів відбулися два п’ятиденні онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти – бібліотекарів, які щодня допомагають мешканцям громад опановувати цифрові навички, користуватися сервісами та впевненіше почуватися в інформаційному суспільстві.
Троє вчителів із Чернігівщини потрапили до короткого списку національної премії «Вчитель року 2025» 11:11
Троє педагогів із Чернігівщини стали фіналістами національної премії Goncharenko Centre’s Teachers Award, за результатами якої буде обрано «Вчителя року 2025». До короткого списку увійшли Світлана Петренко із Чернігова, Оксана Махлай із села Шатура, Ніжинського району та Яна Сташенко із Ніжина.
Народовладдя в дії: громади мають затвердити Статути до кінця 2026 року – підсумки вебінару від “Спілки Ініціатив Чернігівщини” 11:07
13 листопада відбувся вебінар "Статути територіальних громад: впровадження форм участі в контексті законодавства про народовладдя", організований об'єднання «Спілка Ініціатив Чернігівщини» спільно з Чернігівською ОВА.
Чернігівські поліцейські затримали двох підозрюваних у наркоторгівлі з партією «закладок» 11:04
Оперативники Чернігівського районного управління поліції затримали двох 33-річних місцевих мешканок, які підозрюються у розповсюдженні особливо небезпечних психотропних речовин шляхом «закладок».
На Чернігівщині внаслідок російських атак загинули дві жінки: поліція документує злочин росії 10:49
Сьогодні вночі російська армія завдала низку ударів безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.