Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 вересня, 11:32:18

Міліція ліквідувала великий склад контрафактного одягу

02.02.2015   14:40

Працівники державної служби боротьби з економічною злочинністю Чернігівщини викрили комерсантку, яка планувала збувати в Чернігові фальсифікований одяг відомих світових брендів у значних об'ємах.

В рамках проведення заходів щодо виявлення та припинення фактів порушень прав інтелектуальної власності під час перевірки оперативної інформації працівниками Державної служби боротьби з економічної злочинністю

УМВС України в Чернігівській області виявлено та ліквідовано канал надходження та реалізації фальсифікованої продукції спортивного одягу відомих світових брендів.

Як розповів тимчасово виконуючий обов'язки начальника УМВС України в Чернігівській області підполковник міліції Вадим Філашкін, чернігівська комерсантка орендувала складське приміщення в одній з промислових зон міста та зберігала там значний об'єм незаконно ввезеної продукції. Спортивний одяг завозився виключно для реалізації в торговельних мережах обласного центру.

Під час санкціонованого обшуку в складському приміщенні міліцією вилучено близько 15 тисяч комплектів фальсифікованої продукції на загальну суму понад 700 тисяч гривень.

Відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 229 Кримінального кодексу України (незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару, або інше умисне порушення права на ці об'єкти, якщо це завдало матеріальної шкоди у значному розмірі) - караються штрафом від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією і знищенням відповідної продукції та знарядь і матеріалів, які спеціально використовувалися для її виготовлення.

Наразі проводиться товарознавча експертиза на предмет з'ясування відповідності вилученого товару стандартам безпеки і санітарним нормам.

Останні новини Чернігівщини

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором?

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором? 11:22

Бурхливі обговорення щодо назви сучасної війни України з російським агресором завершені.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:15

Протягом минулої доби зареєстровано 26 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди, 23 пожежі та 1 аварійну ситуацію на системах життєзабезпечення. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

У Чернігові готують нове покоління кухарів та пекарів

У Чернігові готують нове покоління кухарів та пекарів 11:14

У Чернігові стартував проєкт «Професійна освіта для відновлення та розвитку Чернігівщини», який реалізується агенцією Expertise France та ГО “Культ Фуд” шеф-кухаря Євгена Клопотенка у межах програми «Стійкість».

«Зручніше, безпечніше, екологічніше»: у Чернігові представили План розвитку велоінфраструктури 11:12

16 вересня у Чернігівській міській раді презентували План розвитку велосипедної інфраструктури Чернігівської міської територіальної громади.

Поліція документує наслідки ворожого обстрілу прикордонної Семенівки 09:12

Вчора вдень росіяни поцілили з реактивних систем залпового вогню «Град» по житловому району у м. Семенівка Новгород-Сіверського району.