Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 серпня, 04:02:26

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою

02.02.2015   14:30Агенцiя

Кордон за тиждень

Українсько-російська ділянка державного кордону охороняється посилено, в пунктах пропуску через державний кордон здійснюється посилений прикордонний контроль.

Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку осіб, що перетинають державний кордон.

З 27 січня по 1 лютого 2015 року на Чернігівщині, через державний кордон країни у встановленому порядку пропущено 50,2 тис. осіб та 10 тис. транспортних засобів.
До адміністративної відповідальності притягнуто 13 осіб, на яких накладено штрафів на суму 6817 гривні.

Через державний кордон не пропущено 452 особи, з яких 411 – потенційні незаконні мігранти. Серед не пропущених - 10 громадян Росії, 9 з яких не змогли підтвердити мету своєї поїздки до України, а один не мав дійсного документа на право перетинання державного кордону України.

За вихідні дні через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 16,8 тис. осіб та 3,6 тис. транспортних засобів. Через державний кордон не пропущено 135 осіб, з яких 119 – потенційні незаконні мігранти. До України не пропущено 7 громадян Російської Федерації, 6 з яких не змогли підтвердити мету своєї поїздки до України.
 

Останні новини Чернігівщини

Теревені про освіту:

Теревені про освіту: "Заходимо у клас у воєнний час: офлайн чи онлайн" 20:43

17 серпня в Чернігові стартував новий проєкт від ГО "ЖІНОЧИЙ ФОРМАТ" - "Теревені" - майданчик для обговорення у легкій формі складних тем. Перша зустріч - "Теревені. Про освіту" зібрала учасників у затишному ресторані "Старий Чернігів" за обговоренням "Заходимо у клас у воєнний час: офлайн чи онлайн".

Посол Британії відвідала постраждалий від війни Чернігів

Посол Британії відвідала постраждалий від війни Чернігів 20:35

Велика Британія відіграє важливу роль у підтримці України в цих надзвичайно складних умовах, спровокованих російським військовим вторгненням.

Члени виконкому НОК України у Чернігівській області обговорили нагальні спортивні питання

Члени виконкому НОК України у Чернігівській області обговорили нагальні спортивні питання 20:28

17 серпня у Чернігові відбулось засідання виконкому відділення Національного олімпійського комітету України у Чернігівській області.

Про проблеми громад — безпосередньо у громадах: В’ячеслав Чаус з робочим візитом у Новгород-Сіверському районі

Про проблеми громад — безпосередньо у громадах: В’ячеслав Чаус з робочим візитом у Новгород-Сіверському районі 20:20

Про проблеми громад Новгород-Сіверського району та шляхи їх розв’язання начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом з керівниками районних військових адміністрацій, деякими керівниками структурних підрозділів ОВА спілкувався 16 серпня з очільниками ТГ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини