Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 серпня, 03:46:40

Прокуратура захищає інтереси держави в земельній сфері

02.02.2015   10:14

Верховний Суд України знайшов обґрунтованими доводи прокурора та допустив до провадження справу про перегляд рішення Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 10.09.2014.

Цим рішенням суд відмовив у задоволенні позову прокурора про визнання недійсними договорів міни сільгоспугідь, укладених в обхід мораторію на відчуження земель цієї категорії.

Як вже повідомлялося раніше, проведеними упродовж 2013 році органами прокуратури області перевірками установлено, що підприємець з міста Києва, обмінюючи належні селянам земельні частки (паї) площею від 2 до 5 га на ділянки по 1 сотці кожна (землі для особистого селянського господарства), незаконно привласнила 240 га земель сільськогосподарського призначення у Чернігівському районі.

Фактично, зумовлена неграмотністю селян «оборудка» була спрямована на обхід встановленої державою заборони на продаж сільгосугідь.

Крапку у цій справі постановить Верховний Суд України.

Останні новини Чернігівщини

Теревені про освіту:

Теревені про освіту: "Заходимо у клас у воєнний час: офлайн чи онлайн" 20:43

17 серпня в Чернігові стартував новий проєкт від ГО "ЖІНОЧИЙ ФОРМАТ" - "Теревені" - майданчик для обговорення у легкій формі складних тем. Перша зустріч - "Теревені. Про освіту" зібрала учасників у затишному ресторані "Старий Чернігів" за обговоренням "Заходимо у клас у воєнний час: офлайн чи онлайн".

Посол Британії відвідала постраждалий від війни Чернігів

Посол Британії відвідала постраждалий від війни Чернігів 20:35

Велика Британія відіграє важливу роль у підтримці України в цих надзвичайно складних умовах, спровокованих російським військовим вторгненням.

Члени виконкому НОК України у Чернігівській області обговорили нагальні спортивні питання

Члени виконкому НОК України у Чернігівській області обговорили нагальні спортивні питання 20:28

17 серпня у Чернігові відбулось засідання виконкому відділення Національного олімпійського комітету України у Чернігівській області.

Про проблеми громад — безпосередньо у громадах: В’ячеслав Чаус з робочим візитом у Новгород-Сіверському районі

Про проблеми громад — безпосередньо у громадах: В’ячеслав Чаус з робочим візитом у Новгород-Сіверському районі 20:20

Про проблеми громад Новгород-Сіверського району та шляхи їх розв’язання начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом з керівниками районних військових адміністрацій, деякими керівниками структурних підрозділів ОВА спілкувався 16 серпня з очільниками ТГ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини