У Борзні судитимуть водія, сон якого за кермом призвів до загибелі людей
Прокуратурою Чернігівської області направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо дорожньо-транспортної пригоди, у якій двоє людей загинули і ще троє отримали тяжкі тілесні ушкодження.
Усі потерпілі — жителі Сумської області, які поверталися додому з весілля, що відбулося в обласному центрі.
19 жовтня 2014 року опівночі у Борзнянському районі на трасі Кіпті-Глухів-Бачівськ водій їх мікроавтобусу, керуючи автомобілем у стані втоми, заснув за кермом, внаслідок чого перетнув зустрічну смугу руху і зіткнувся з металевою огорожею.
Усього в мікроавтобусі було 11 пасажирів.
Дії водія кваліфікуються за ч. 3 ст. 286 Кримінального кодексу України (порушення правил дорожнього руху, що спричинило тяжкі тілесні ушкодження та смерть потерпілих).
Останні новини Чернігівщини
Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.
57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44
Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.
19 травня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.