Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 14 червня, 03:37:40

Соколов пообіцяв розглянути пропозиції щодо реконструкції Алеї Героїв у Чернігові. ВІДЕО

27.01.2015   16:19Агенцiя

Чернігівський міський голова Олександр Соколов пообіцяв розглянути пропозиції істориків щодо реконструкції Алеї Героїв у центрі міста.Нагадаємо, що вчора чернігівські історики запропонували або перенести бюсти радянських діячів з Алеї Героїв у Чернігові до історичного музею, або використати їх для створення інших пам’ятників. (http://youtu.be/IQOCv0CNgPc)

За словами Соколова, він не зміг бути присутнім на ініційованому ним обговоренні реконструкції центральної Алеї міста, у зв'язку із тим, що був вчора у Верховній Раді. Давати свої прогнози щодо долі Алеї Героїв очільник міста не поспішає, бо наразі йому не відомі результати обговорення. Але Олександр Соколов пообіцяв, що в найближчий час ознайомиться із пропозиціями істориків. Також він додав, що в разі необхідності буде залучено більш широке коло спеціалістів з історії для отримання найбільш об'єктивного рішення по реконструкції Алеї Героїв.

Останні новини Чернігівщини

10 найцікавіших традиційних українських напоїв 17:23

Українських національних напоїв за старими народними рецептами налічується безліч. Роблячи огляд кожного з них, можна скласти цілу енциклопедію.

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня 17:20

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 14 по 20 червня 2021 року.

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості 12:08

Це свято, що існує вже більше 25 років, було засноване Указом Президії Верховної Ради СРСР від 01.10.80 г. «Про святкові і пам’ятні дні».