В прикордонні будьте особливо пильними
Державна прикордонна служба України у взаємодії з іншими правоохоронними та силовими органами вживають всі можливі заходи по недопущенню дестабілізації ситуації в Україні з боку сепаратистські налаштованих осіб та терористично-диверсійних груп.
Заради забезпечення безпеки, життя та здоров’я громадян, просимо Вас бути уважними та у разі виявлення в прикордонній смузі, пунктах пропуску через державний кордон або поблизу місць дислокації прикордонних підрозділів підозрілих осіб або предметів, інших речей, залишених без нагляду, негайно повідомляйте прикордонникам.
Інформацію ви можете надати прикордонникам, які несуть службу в пунктах пропуску чи пунктах контролю, або на цілодобові телефони прикордонних підрозділів:
відділу прикордонної служби «Грем’яч» (04658) 3-72-57
відділу прикордонної служби «Вороб’ївка» (04658) 3-52-36
відділу прикордонної служби «Семенівка» (04659) 2-17-65
відділу прикордонної служби «Щорс» (04654) 2-12-50
відділу прикордонної служби «Гірськ» (04654) 4-56-16
відділу прикордонної служби «Деревини» (04645) 3-85-16
відділу прикордонної служби «Добрянка» (04641) 4-54-77
відділу прикордонної служби «Задеріївка» (04641) 4-71-30
відділу прикордонної служби «Дніпровське» (0462) 68-32-01.
Крім того, на цілодобову гарячу лінію Чернігівського прикордонного загону: (04622) 5-80-17 або 067-460-84-41.
Ваша пильність та небайдужість допоможуть врятувати як ваше життя, так і життя та здоров’я ваших родичів, знайомих, сусідів та просто громадян!
Останні новини Чернігівщини
Поліція Ніжина затримала причетного до хуліганства у громадському транспорті 17:08
Поліцейські Ніжинського районного управління поліції затримали чоловіка, який зайшов до маршрутного автобуса з предметом, схожим на гранату, та демонстрував її пасажирам.
Ментальне здоров’я та реінтеграція: у Чернігові фахівці обговорили підтримку звільнених з полону 16:07
Про реінтеграцію та підтримку людей після полону говорили під час навчального заходу, який відбувся сьогодні в змішаному форматі у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», ініційованої Оленою Зеленською.
Вдарила ножем у живіт: на Ніжинщині поліцейські затримали підозрювану у завданні тяжких тілесних ушкоджень співмешканцю 14:49
Поліцейські відділення поліції №3 (м. Борзна) Ніжинського районного управління поліції затримали 39-річну жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, поранила ножем свого співмешканця.
Тимчасове обмеження руху транспорту у зв’язку з аварійно-ремонтними роботами 14:15
Інформуємо мешканців міста та учасників дорожнього руху, що у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вулиці Оборонців Чернігова та ліквідацією провалу асфальтобетонного покриття, який утворився внаслідок вимивання ґрунту, з 11 по 19 червня 2026 року буде тимчасово обмежено рух транспорту.
Спільно захистити кожну дитину від жорстокого поводження: як налагодити взаємодію всіх дотичних служб – на тематичному круглому столі 13:20
Захист дітей від жорстокого поводження – один із пріоритетних напрямків державної політики. До цього процесу мають бути залучені всі дотичні структури: органи державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронні органи, заклади освіти, охорони здоров'я, соціальні служби та громадський сектор.