Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 червня, 00:04:19

На Чернігівщині створюють інститут для випробування всіх видів озброєння і військової техніки

27.01.2015   10:09Агенцiя

У першу чергу готуватимуть льотчиків-випробувачів та інструкторів для Сил спецоперацій.

На базі Державного науково-випробувального центру ЗСУ, який дислокується у Чернігові, буде створено інститут з підготовки інженерів-випробувачів та інструкторів для всіх видів озброєння і військової техніки. Про це сказав начальник центру, доктор технічних наук, полковник Володимир Башинський.

"Міністром оборони України і начальником Генерального штабу прийнято рішення про створення інституту на базі нашого центру, документи вже знаходяться на погодженні. Це дозволить нам готувати необхідних спеціалістів і розвивати свій науковий потенціал", - сказав керівник.
За його словами, зараз центрові, перш за все, не вистачає льотчиків- та інженерів-випробувачів. Вчитися на ці спеціальності набиратимуть офіцерів, які закінчили ад'юнктуру, та тих, хто має практичні навички роботи з військовою технікою та озброєнням.

ЧИТАЙТЕ: Міністерство оборони створює реєстр тих, хто ухиляється від мобілізації
Поки що ДНВЦ, додав Башинський, більше спеціалізується на авіаційному напрямку. Та в процесі розвитку й комплектації кадрами створюватиме підрозділи з випробувань усіх видів зброї та військової техніки. Першим із них стане управління з підготовки інструкторів для Сил спецоперацій.

"Уже виділено місце для підготовки інструкторів Сил спецоперацій і є домовленості з їх нинішнім керівництвом", - сказав начальник центру.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 22 нові випадки COVID-19

Виявлено 22 нові випадки COVID-19 17:02

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 18 червня в області зафіксовано 22 нові випадки COVID-19.

Дмитро Іванов: Агенція регіонального розвитку це ідеальний майданчик для “прокачування” власної бізнес ідеї

Дмитро Іванов: Агенція регіонального розвитку це ідеальний майданчик для “прокачування” власної бізнес ідеї 16:56

Цього тижня в Агенції регіонального розвитку Чернігівської області відбулась презентація бізнес-проєктів програми Центру підтримки підприємництва, інновацій та стартапівBusinessHubChernihivRegion.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2072 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2072 особи 16:47

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 18 червня в області першою та другою дозою щеплено 50 054 людини.

Запрацювали поліцейські станції – у Сосницькій та Олишівській громадах

Запрацювали поліцейські станції – у Сосницькій та Олишівській громадах 15:10

Начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Володимир Нідзельський урочисто відкрив дві поліцейські станції – у Чорнотичах Сосницької громади на Корюківщині та в Олишівській громаді Чернігівського району.

Спільні штабні тренування з питань цивільного захисту . ВІДЕО 14:53

Дані тренування включали в себе дві частини: теоретичну та практичну.