Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 червня, 05:38:08

“Київстар” презентував у Чернігові серію майстер-класів з профорієнтації для молоді з проблемами опорно-рухового апарату

04.02.2012   11:30Агенцiя

Компанія “Київстар” облаштувала мультимедійну кімнату у Чернігівському реабілітаційному центрі “Відродження” та представила серію профорієнтаційних відео майстер-класів, відзнятих компанією. Благодійна акція відбулася в рамках комплексної благодійної ініціативи “Київстар” “Для людей, для країни!” з метою всебічного розвитку та профорієнтації молоді з порушеннями опорно-рухового апарату.

Проблема працевлаштування людей з обмеженнями життєдіяльності є надзвичайно актуальною в країні. За статистикою, кожен 17 українець має особливі потреби та неминуче стикається з складностями при виборі професії. Новий проект “Київстар” та його соціального партнера – громадської організації “Інститут соціальної політики” реалізується з метою підтримки дітей та молоді з порушеннями опорно-рухового апарату у виборі затребуваної професії заради можливості самореалізації в сучасному суспільстві.

Презентація серії профорієнтаційних майстер-класів відбулась у Чернігові за участі усіх учасників благодійного проекту. “Київстар” у Чернігівському обласному центрі медико-соціальної реабілітації для дітей-інвалідів “Відродження” обладнав сучасну мультимедійну кімнату. Такі ж кімнати у грудні компанія обладнала ще в 9 інтернатах по всій Україні. Завдяки цьому діти отримали нові можливості для навчання, спілкування та розвитку.

Наталія ДАДІВЄРІНА, менеджер зі зв’язків із громадськістю Київської філії “Київстар”:

“Сьогодні завдяки технологіям є чимало нових можливостей для освіти, всебічного розвитку та здобуття необхідних якостей і навичок, які допоможуть молоді на суттєво новому рівні підійти до питання вибору професії. З огляду на ці нові можливості ми реалізуємо такий проект, мета якого – допомогти дітям та молоді з обмеженими можливостями не лише визначитися з майбутньою професією, а й відповісти на ряд значимих для майбутнього питань. Ми щиро віримо, що соціальний проект стане дороговказом у доросле життя, допоможе зорієнтуватися у сучасних професіях та визначити для себе пріоритетні напрямки розвитку”.

У створенні майстер-класів “Київстар” взяли участь експерти з питань соціальної реабілітації та профорієнтації, які відповіли на актуальні питання, зокрема: куди звернутися за допомогою, з чого починати, обираючи майбутню професію, де і як здобути необхідні професійні знання та навички. Історії своїх досягнень розказали і самі люди з проблемами опорно-рухового апарату, доводячи на власному прикладі, що успіх напряму залежить від бажання та сили волі. Майстер-класи розповідають про сучасні професії, доступні людям з обмеженими можливостями.

Андрій ШЕВЦОВ, президент ВГО НТІ “Інститут соціальної політики”:

“Стратегічне партнерство Інституту соціальної політики та “Київстар” триває вже майже 10 років. Щороку ми реалізуємо проекти допомоги людям з особливими потребами. Обладнаний “Київстар” мультимедійний клас надасть дітям з проблемами опорно-рухового апарату нові можливості у застосуванні новітніх технологій та обранні майбутньої професії”.

Історії своїх досягнень розказали і самі люди з проблемами опорно-рухового апарату, доводячи на власному прикладі, що успіх напряму залежить від бажання та сили волі. Активну участь у сприянні організації заходу взяла давній соціальний партнер “Київстар” Чернігівська міська рада.

Олег ШЕРЕМЕТ, секретар Чернігівської міської ради:

“Сучасні інформаційні технології у поєднанні з новітніми освітніми методиками підготовки дітей-інвалідів здатні забезпечити ту основу, яка стане міцною опорою в подальшому розвитку та інтелектуальному зростанню дітей з інвалідністю. Нинішній соціально-важливий проект, реалізований компанією “Київстар”, створив чудову можливість для дітей здобути ті важливі навички та знання, що допоможуть їм не лише визначитися з майбутньою професією, а й надихнуть їх на самореалізацію в інших напрямках”.

Корпоративна благодійність – це важлива частина стратегії соціальної відповідальності “Київстар”. Компанія вже майже 10 років реалізує загальнонаціональну благодійну ініціативу “Для людей, для країни!”, спрямовану на формування умов для створення кращого майбутнього для людей. У рамках програми “Київстар” надає інноваційні технології та засоби для покращення комунікацій, а також спеціалізоване обладнання реабілітаційним, навчальним закладам та центрам для людей з особливими потребами. Компанія системно допомагає своїм підшефним. Це 40 інтернатів, де перебувають діти, позбавлені батьківської опіки та діти з особливими потребами.

Особливу увагу компанія приділяє дітям та молоді з особливими потребами, допомагаючи їм інтегруватися в суспільне життя, сприяючи наданню більш широких можливостей для розвитку та соціалізації. У рамках програми ми реалізуємо багато заходів, що надають дітям та молоді можливості для впевненого старту в самостійне життя і вселяють у них віру в свої сили.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 19 нових випадків COVID-19

Виявлено 19 нових випадків COVID-19 16:42

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 17 червня в області зафіксовано 19 нових випадків COVID-19.

Як надавати правову допомогу особам, які постраждали від домашнього насильства навчались у Чернігові

Як надавати правову допомогу особам, які постраждали від домашнього насильства навчались у Чернігові 15:00

Для того, щоб надати практичні поради як спілкуватись з особою постраждалою від домашнього насильства та забезпечити належний правовий супровід, Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини було проведено навчальний захід для працівників системи безоплатної правової допомоги Чернігівщини

Дорожня пригода без потерпілих – нетверезого водія зупинив відбійник

Дорожня пригода без потерпілих – нетверезого водія зупинив відбійник 13:25

Сьогодні близько другої ночі один з екіпажів патрульної поліції отримав інформацію, що на 129 кілометрі автодороги “Київ-Чернігів-Нові Яриловичі” сталася дорожньо-транспортна пригода – автомобіль Mazda здійснив наїзд на металевий відбійник.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1938 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1938 осіб 13:19

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 17 червня в області першою та другою дозою щеплено 47 982 людини.

За відвідування незаконно окупованої території 2-м іноземцям на 3 роки заборонено в’їзд в Україну

За відвідування незаконно окупованої території 2-м іноземцям на 3 роки заборонено в’їзд в Україну 11:53

Громадянина Німеччини та його дружину - громадянку Російської Федерації, які в порушення чинного законодавства України відвідували територію окупованого Криму через закритий Урядом України автомобільний ППр «Керч», виявили прикордонники Чернігівського загону.