Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 червня, 12:39:26

Як 76-річна Валентина Приходько спіймала двох шахраїв

23.01.2015   12:42Агенцiя

Чернігівка 76-річна Валентина Приходько спіймала телефонних шахраїв Сергія Терещенка, 23 роки, і Яна Прокопенка, 24 роки. Намагалися видурити 10 тис. грн.

— Десь о другій ночі дзвонить телефон: це інспектор міліції Косовець Володимир Миколайович, — згадує Валентина Василівна. — Ваш син Ігор попав в аварію. Збив людину. На лікування потрібні гроші. 10 тисяч гривень — і ми відпустимо його, справи не відкриватимемо. — І передає трубку начебто сину. Чую: мамочка, прости, я не хотів. Я думав, що вбив його. Поможи, чим зможеш.

Валентина Приходько не мала таких грошей.

— Є тільки шість тисяч, кажу. "Добре. Ми прийдемо за 10 хвилин. Тільки про нашу розмову — нікому", — продовжує Валентина Приходько. — Тут мене осінило, набрала невістку. Добре, що вона серед ночі взяла трубку. Все нормально, говорить, Ігор спить. Я позвонила в міліцію, сказала, що мене зараз грабуватимуть. Прийшли два міліціонери, сховалися на кухні. Сижу, чекаю. Тут — дзвінок. Заходьте, кажу, на кухню, я зараз винесу гроші.

Міліціонери схопили Сергія Терещенка.

— Він крутився, брикався. Кричав: я за все заплачу, дам доларами. Мене аж тіпало. Міліціонери розказали, що напередодні він видурив у жінки із сусіднього будинку 10 тисяч гривень.

Сергій Терещенко видурював гроші з Яном Прокопенком. У жовтні останнього затримали в райцентрі Лубни, однак суд його відпустив. Тоді виманив у людей щонайменше 7 тис. грн і $100.

gazeta.ua

Останні новини Чернігівщини

"Чернігів стародавній": географія відвідувачів розширюється 10:22

Поступово збільшується потік відвідувачів у музейні об’єкти Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній». Розширюється і їх географія.

Більше 73 мільйонів гривень дитячих коштів стягнуто на Чернігівщині

Більше 73 мільйонів гривень дитячих коштів стягнуто на Чернігівщині 09:45

Деякі боржники зневажливо ставляться до обов’язку сплачувати аліменти, а інколий навмисно приховують правдиву інформацію про розмір своїх доходів та місце проживання.

Бібліотекам у Чернігові передали нові видання Інституту національної пам’яті

Бібліотекам у Чернігові передали нові видання Інституту національної пам’яті 09:37

11 червня бібліотеки Чернігова отримали нові видання Українського інституту національної пам’яті.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:06

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 14 червня травня по 8:00 15 червня 2021 року.

Олександр Кодола про важливі соціально-економічні проекти для розвитку Ніжина

Олександр Кодола про важливі соціально-економічні проекти для розвитку Ніжина 08:50

14 червня відбулася щотижнева оперативна нарада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини